Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya srác szép lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya srác szép lánnyal összejöhet?

Figyelt kérdés
A lányoknál mennyire fontos a külső? Ha mondjuk a fiú teste bejön a lánynak, de az arca nem, akkor reménytelen a helyzet?
2014. okt. 12. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze h osszejohet,es az osszhatas a fontos,a kemia:-)))
2014. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha rendes vagy és a lány se ribi akkor van nála esélyed.
2014. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Van rá esély, kb annyi mint egy telitalálatos 5ös lottóra.
2014. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne reménytelen? Tudod, mi a baj pár önmagát csúnyának tartó sráccal? Hogy lúzernek tartod magad, és ez sugárzik ki a teljes lényedre! Ismerek nagy nőcsábász csúnya srácot, imádják a nők, de ő nem úgy áll hozzá, hogy ő csúnya.
2014. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4# én teljesen önbizalomteljes csunya srác vagyok akinek az utobbi időben tünt fel hogy olyan csunya hogy ez kihat a kapcsolataimra, azaz nagyon közel tudok kerülni akármilyen 10/10es csajhoz, de ők nem éreznek semmit irántam mert csunya vagyok.
2014. okt. 12. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs esélye,a lányoknak csak a külső az elsődleges,tehát legyél helyes.Ha nem akkor alapból kuka,és onnantól jön a többi elvárás,és a végén csodálkoznak,hogy senki nem felel meg az elvárásaiknak,és egyedül maradnak.Meg is érdemlik...
2014. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utóbbi válaszoló: látom nem volt dolgod még nővel.

Az általánosításnak semmi értelme; az összhatás a lényeg. Lehet egy pasi bármennyire helyes, ha bunkó nem fognak bomlani utána. A belső tulajdonságok igenis fontosak, miért ne lehetne igénye egy nőnek?! Ha azok alapján nem szimpatikus a férfi, mégis mi értelme lenne együtt lenni vele?

Hogy a kérdezőnek is válaszoljak: igen, van esélyed arra, hogy egy szép csajjal legyen kapcsolatod, bár ez nyilván függ a kiszemelt preferenciájától.

2014. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Persze 7es szamit a belso,ha mar a kulso megfelelo az adott csaj szamara.Addig nem.

Es ami a legfontosabb:ezerszer tobb eselyed van jo kulsovel es nulla belsovel,mint forditva.Szivesebben lennek helyes hulyegyerek,mint ronda okostojas.

2014. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

#8-as, részben egyetértek veled, részben nem...

Abba egyetértek, hogy a legtöbb helyes poficájú az elkényeztetett kis ge.c.i.gombóc...

Én sem vagyok egy tökéletes küllemű, de az "okostojás" jelző sztem kicsit túlzás lenne...

Lányok, ti ember-ember közt nem tudtok különbséget tenni (tisztelet a kivételnek!)...

Nehogy már a külső legyen a legfontosabb!

Akkora elvárásaitok vannak, hogy az már elég sok!

Bezzeg a csúnya csajoknak lehet pasijuk, ráadásul olyan helyesek, hogy csak nézek...

De még hogy egy kevésbé szép psainak ne legyen csaja?

Rohadt igazságtalanok vagytok!!!

Akkor a csúnya csajoknak se legyen pasijuk, vagy a csúnya pasinak is legyen csaja!

Így lenne a fer!

Ilyen h.ü.l.y.e felfogással elkényeztetett kis nyomoronc @gyúak vagytok!!!


Ui.: TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!

2014. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig a lányoknak a külső a legfontosabb, bár ez a fiúknál is így van... Tisztelet a kivételnek..... Ezen az oldalon rengeteg lánynak küldtem képet magamról, de szinte egynek sem tetszettem... Szóval ronda vagyok.. :( 18/F
2014. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!