Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyűlölet a tetőfokon? Más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölet a tetőfokon? Más is találkozott már ilyennel?

Figyelt kérdés

Sokszor találkoztam már interneten és személyesen is azzal, hogy egy férfi megismerkedés után kb 10 perccel (vagy 3-4 levélváltás után) már a nőket szidja, hogy mindegyik egy pénzéhes k..va, akikkel mindig tökéletes volt a hangulat míg meg nem tudták, hogy nem keresik meg a havi 250 ezret/félmilliót/több milliót. Ezek után ejtették őket és rohadjon meg amúgy is minden nő, mert mindegyik ilyen...

Majd kijelentik, hogy bíznak, hogy én nem vagyok ilyen, mint azok a nők (és itt újabb szidás jön).

Majd 20 perc ismeretség után (és ennek a fele a gyűlölettel teli fröcsögés volt) célozgatnak rá, hogy menjünk fel hozzá és megpróbál lesmárolni. Utána már én is a gyűlölt nőcsoportba tartozom, mert eltolom őket és megjegyzem, hogy szerintem nem vagyunk egymásnak valók.

Körülbelül 8 ilyen emberrel ismerkedtem meg, mielőtt találkoztam volna a mostani barátommal.

Akik ennyi keserűséggel vannak tele a másik nem iránt az miért nem látja meg a saját hibáit?


2014. okt. 12. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Ja értem,tehát zavar és fáj az igazság.Jobban is jártak,hogy nem kezdtél velük,legalább megmenekültek egy újabb buta csajtól,aki nem látja a fától az erdőt kategória. :)
2014. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

A legutóbbi barátnőm is visszament az exéhez aki csalta, verte, meg nem is foglalkozott vele. Pedig én a tenyeremen hordoztam de neki inkább az kellett aki bántja. Fura és érthetetlen módon gondolkodnak.


A lányok rendes férfiról álmodoznak, aztán a legszemetebbnél kötnek ki. A nőket nem lehet megérteni.Régebben egy csaj írt nekem levelet(egy évvel korábban kikosarazott, mert még tapasztalatlan voltam ,bár tetszettem neki). A levélben az állt, hogy csak engem fog szeretni bla bla bla. Rá 3 hétre meg összejött egy olyan sráccal aki megpofozta. Azóta nem is próbálom megérteni a nőket.


Hát az biztos hogy a nők elég furcsa lények,vagy idi..ták,sokszor teljesen mást csinálnak mint mondják. A nőknek a rossz fiú,na meg a pénz meg egyéb dolog kell,ritka a normális sajnos,azok is el vannak tűnve. Nekem is fojton azt mondták hogy ó, ők végre egy jó fiúra vágynak,aztán meg megint választották a rosszat,ezért is mondom nem azt cselekszik amit mondanak.


A nők 90%-a kizárólag a pasik lehúzásából/kifosztásából akar megélni.Mindegyik csak arra az időre vesz vissza a nagy arcából, ha valahol ki kell fizetni valamit.


A nők 99,999%-a különbnek tartja magát a másiknál, valahogy mégis olyan egyforma mind.

2014. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Nem, szerencsére elég jól ki tudtam szűrni az ilyen ellenséges férfiakat. Egyet kivéve, mondjuk, akiről kiderült, hogy verte az anyját. Nos, a kapcsolatnak vége is lett...


Azt gondoltam, hogy az ismerkedés több rossz tapasztalattal fog járni, de én kellemesen csalódtam, nagyon sok szép bókot kaptam, és igazán jó közös élményeket szereztünk.

2014. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Én a legtöbb ilyen nőgyűlölős szöveget itt a GYK-n láttam eddig. De még olvasni is rossz, mikor valakit rossz tapasztalatok érnek és utána már minden nő k***a stb. Ezt az általánosítást utálom a legjobban. Ez vonatkozik a nőkre is.


Szerencsére nekem nincs igazából rossz tapasztalatom, a környezetemben is normális férfiak vannak.

2014. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 David82 ***** válasza:

Szia, kedves kérdező.

Nos, megmondom őszintén, nekem is töltötte be hasonló keserűség a szívemet egykoron. Ezzel azonban vigyázni kell. Nagyon fontosnak tartottam, hogy ezen változtassak. Végül megtaláltam a megoldást. Ez a megoldás olyan volt számomra, mint egy gyönyörű virágban elrejtett kulcs, mint pergő méz, mint édes nektár, amely nehéz illatával betölti a levegőt.

Na jó, nem költőieskedek tovább. :)

Szóval a megoldás számomra a Bibliában rejlett, mesterünk, Jézus Krisztus tanításában. Így szól ez a bölcsesség: "Ne csak azokat szeresd, akik szeretnek téged, hanem azokat is, akik nem szeretnek téged." (mert mondjuk nem ismernek még) "Mert ha csak azokat szereted, akik téged is szeretnek, akkor nem vagy különb, mint a gonoszok, mert a gonoszok is szeretik azokat, akik őket is szeretik."

Ezt a tanítást jól az eszembe véstem, és elkezdtem alkalmazni. Ezáltal sokkal boldogabbá lettem, pedig semmi sem történt, csak a gondolkodásomat változtattam meg.

Ha például ránéztem valahol lányokra, nőkre, akkor nem az jutott az eszembe, hogy "jaj, de utálom őket", hanem az, hogy "milyen aranyosak, és mennyire szeretem őket, és a szívemet eltöltötte a szeretet, pedig nem is ismertem egyiküket sem." És ez, hiszitek, vagy nem, nagyon jó érzés volt.

Ezzel már elértem azt, hogy negatívból pozitív gondolkodásra váltottam át, ami nagyon fontos, hiszen ha pozitívan gondolkodunk, máris jobban érezzük magunkat. És, ha pozitívak vagyunk, könnyebben fejlődünk, könnyebben is tudunk ismerkedni, hiszen a jót keressük másokban, és ha netán meg akarok ismerni egy nőt, akkor az kezd forogni a fejemben, hogy vajon őbenne milyen pozitív értékek vannak.


Szóval emberek, pozitívan gondolkodni, mert így könnyebben megtaláljátok a párotokat, és könnyebben is tudtok emberekkel ismerkedni.

2014. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tiborunk válasza:
Itt csalódások soráról olvasunk oda-vissza, érthető ha az indulatos nő vagy férfi általánosít (minden nó/férfi ilyen). De a bármiféle gyűlölet (nő v. férfi) maga a szó túl erős, szerintem ezt a szóhasznalátot nem hagyhatjuk elterjedni.
2015. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!