Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én vagyok alul miér van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én vagyok alul miér van az hogy hiába gyönyörű, izgató, csodálatos, de 20 perc után kissé puhulok?

Figyelt kérdés
Persze helyetcserélünk és utána rögtön kemény mint a kő, de miért lehet ez ? 21F

2014. okt. 12. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem is volt ilyen, de csak egy csajjal... Tulsagosan stresszeltem szerintem.. Vagy nem tudom...
2014. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális! Ha kiesik az ember a ritmusból akkor elő szokott fordulni!
2014. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert fárasztó lehet :D
2014. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen pózban van ez, de nem megy ki a farkadból a vér? :D
2014. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a mozgás hiánya miatt ;)
2014. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elszorul a vérkeringés...
2014. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!