Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Unalmas az életem. Hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas az életem. Hiába kötöm le magam. Senki nem keres. Más is érezte már így?

Figyelt kérdés
Nem érzem, hogy jó beszélgető partner lennék. Senki se keres, pedig nagyon vágyom rá, hogy az én életem is pörgősebb legyen.

2014. okt. 12. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én igen.
2014. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod akinek szar az küzd hogy ne legyen az,nem sajnáltatja magát,tudván hogy jönni fognak troll válaszok.Nemcsak te vagy ezzel így hanem sokan.
2014. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem se keresett soha senki.
2014. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most mit küzdjek??? Nyitott vagyok, mégse keresnek.
2014. okt. 12. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem még a büdös életbe nem sikerült unatkoznom, de áruld el légyszi, hogy hogy csinálod, hogy nem csinálsz semmit?:)
2014. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan voltam 2 héttel ezelőtt azóta, már sokkal jobb és tényleg csak elkell kezdeni utána már megy minden magától :)
2014. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem csinálok semmit, csak azt, hogy nincsenek barátaim, unatkozom, monoton az életem...
2014. okt. 12. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor mozdulj ki. Keresd te is őket, ne csak arra várj, hogy ők keressenek. Én is így kezdtem. :)
2014. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!