Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki, aki próbálkozott már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki próbálkozott már olyan lánynál, aki a baráti körébe tartozik, de a lány elutasította, mennyire érezte kínosnak a szitut később, amikor találkoztak egymással?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 01:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekunk egyaltalan nem volt az mert megbeszeltuk h maradunk siman baratok es ne rontsuk el ezt az egeszet azzal h raeroltetunk egy olyan szerelmet ami nem tetszik mindket felnek es azota is kozeli baratok vagyunk :)
2014. aug. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó, hogy ti ilyen könnyen megoldottátok. De tényleg létezik ilyen, hogy az egyik fél ilyenkor nem "sérül"?

A "mi" helyzetünk teljesen más. Ő úgy kezeli ezt az egészet, mintha mi sem történt volna. Én igyekeztem kerülni őt, de a múltkorában egy házibulin találkoztunk. Elkezdett kérdezősködni, hogy mi újság, meg satöbbi, én meg elmondtam neki, hogy ugyan mit számít az neki, hogy mi van velem. Korábban nem kellettem neki, inkább az exét siratta, akivel már akkor, amikor próbálkoztam nála egy éve volt, hogy szakítottak. Másodjára pedig kifejezettem bunkó módon pattintott le, hogy ő most nem akar belemenni egy új kapcsolatba.

Szóval mondtam neki, hogy neki nincs miről beszélnünk.

2014. aug. 4. 02:11
 3/7 A kérdező kommentje:
jav.: nekünk*
2014. aug. 4. 02:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy eselyt mint barat. Ha kerdezte h mi van veled akkor nem kellett volna szerintem igy a fejebe mondani h hagyjon teged. En elhiszem h szarul esett nekem is az volt es engem is nem egyszer koccolt a csaj de ettol fuggetlenul meg mindig az egyik legjobb baratom
2014. aug. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem volt szar érzés az elutasítás, nem neki. Ő kb. másnapra, vagy talán egy percre rá, már el is felejtett engem valószínűleg.
2014. aug. 6. 01:09
 6/7 A kérdező kommentje:
talán, valószínűleg... na mindegy. :D
2014. aug. 6. 01:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha elfelejtett es le se szar akkor viszont hagyjad es ne alazd meg magad elotte ;)
2014. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!