Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny, amikor semmi okom sincs rá?

Figyelt kérdés

Van barátnőm, ő 16/L én 17/F. 2 és fél hónapja vagyunk együtt. Mindig is féltékeny típus voltam. Maximálisan megbízok a barátnőmben, nem vele van a baj, hanem velem. Nem igazán van önbizalmam a lányok terén. Képtelen vagyok magamban bízni. Rondának tartom magam, és úgy érzem semmi érdekes nincs bennem. Egyszerűen szinte minden fiút jobbnak látok magamnál, úgy érzem semmit nem tudok velük szemben felmutatni. Nincsenek nagy belső és külső értékeim, csak olyanok amiket jelentéktelennek érzek. Amúgy jól tanulok, okos vagyok, kedves, aranyos, becsületes, szerény, tisztelettudó, érett, és mindig odafigyelek másokra. Kicsit csendes, visszahúzódó vagyok, nehezen ismerkedem, barátkozom. Nem vagyok túl beszédes ember. Szóval úgy érzem nem vagyok túl érdekes a barátnőmnek, és hogy más fiúkkal jobban érzi magát, meg hogy csak azért van velem, mert úgy érzi, hogy jobbat úgyse kaphatna nálam. Úgy érzem, csak idő kérdése hogy mikor un meg, és talál magának valami mást.


Nem tudom, hogyan tudnám ezeket a gondolatokat kiverni a fejemből...



2014. okt. 13. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Magasmelegvékonylény Srác vagy?
2014. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1-es: tessék?
2014. okt. 13. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:

legyen egy kicsivel több önbizalmad :)

biztos cuki vagy :)

csakis arra gondolj hogy szerencsés a barátnőd! :)

2014. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki hitette el ezt veled? Ki nezett le? Edesapad, edesanyad szeretett? Ertekelt? Tisztelt? Mondtak neked hogyu mennyire nagyszeru vagy? Felhivtak a figyelmed a kulonlegessegeidre? Ismernek teged? Amit onmagadrol feltetelezel az nagyreszt masoktol kapott visszajelzes, velemeny. Es a legfontosabb mindig a szulok! Na ezen gondolkozz el kerlek.
2014. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3-as: A barátnőmön kívül soha senki nem mondta nekem hogy jól nézek ki, rajta kívül soha nem kellettem egy lánynak sem, és soha nem tetszettem senkinek sem. Rengeteg visszautasítást kellett már elviselnem a lányoktól. Elhittem magamról hogy nem kellek egy lánynak sem. Pedig nem a legjobb csajoknál próbálkoztam, hanem azoknál akiknél lehetett volna esélyem. Nincsenek pozitív élményeim csajozás terén. Azt hogy összejöttem a barátnőmmel azt se éltem meg igazán pozitív élményként, de ebbe most nem mennék bele.
2014. okt. 13. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!