Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most akar valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akar valamit vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy lány akivel szeptember eleje óta úgy vagyunk hogy bejöttem neki, nekem is bejött, csak közbe kiderült hogy ő már 2 éve szerelmes egy srácba stb. stb., már úgy voltunk vele hogy akkor hagyjuk az egészet, aztán pénteken mondta hogy hagyja a srácot, kezdjük előről az egészet, aznap kicsit beszélgettünk, facebookon is ráírtam, aztán elköszöntünk, én még éjszaka írtam neki egy jóreggelt üzenetet, és azóta nem nézte meg, pedig szombaton és vasárnap is egyszer felnézett, ma amikor megkérdeztem tőle hogy direkt nem írt vissza vagy csak elnézett valamit, akkor mondta hogy szarul volt és azért nem akart nagyon chatelni, de ma meg már egy órája fent van, egyik lány ismerősömmel chatel, nekem meg azóta se nézte meg az üzenetem.


tudom hogy hihetetlen nagy páva vagyok mert chatelni merek egy lánnyal aki tetszik, ne írjatok ilyeneket válasznak.

16f



2014. okt. 13. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
52%
hihetetlen nagy páva vagy.
2014. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!