Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek bejönne egy ilyen alkatú lány vagy ez nektek már túl vékony? 15 éves 176cm és 51kg

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hogy mondhatod, hogy tökéletes álomcsaj, ha még nem is láttad? Vagy neked mindegy hogy ki, csak luk legyen rajta? :D
2010. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem hanem azér,mert vékony,csinos és kondizik ezek nálam alap követelmények egy lábnynál így gondolom,hogy álomcsaj,igényes is,ahogy a leírásából látszik.


22F

2010. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg h. milyen magas és hány kilo...
2010. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem lényeg de hidd el fontos a külső is
2010. jan. 24. 15:20
 15/19 anonim ***** válasza:
Láttam én már vékony, magas, kondizó, bűnronda nőt. Fényképet kérünk.
2010. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Én 173 cm, és 49 kg vok... és 13 éves múltam... : / brvallom őszintén, a fiúk az osztályomba botsáskáztak amagasságom miatt, de amikor neten mondom a fiúknak, h magas vékony vok, azt mondják, pl.: biztos sexi lehetsz XD közbe, akik élőbe látnak azoknak nem jövök be...

igaz, szinte minden fiút, akit ismerek, magasabb vok, úgyhogy lehet, h azért! :D sőt biztos... ha csúfolni kezdenek mondom nekik: hát, igen, elég ciki, h egy lánynál alacsonyabb vagy...

2010. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jó méretek...ugyanez vagyok,fiúba ,csak 16 éves xD

Nincs vele semmi baj,bár túl vékony vagy...nem vmi nagy a feneked,egyél többet vagy masszívan gyúrj rá!

2010. márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó, de jó neked, hogy 2 szám alapján el tudod dönteni, mekkora a segge... xD

Az, hogy hol mekkora, az alkatfüggő, felépítés kérdése, ezt 2 számból senki nem mondja meg.

2010. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hát én 14 éves lány vagyok, és 172cm és 48kg. Próbáltam már hízni, de valahogy nekem ilyen az anyagcserém, és büszke vagyok magamra hogy vékony vagyok. Persze egyáltalán nem vagyok anorexiás, és azért a fiúkra se panaszkodhatok, hogy nem foglalkoznak velem...:P
2010. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!