Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 -20 éves lányok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 -20 éves lányok! Mit gondoltok arról ha egy fiú cigizik?

Figyelt kérdés
Ha suli előtt, után azt latjatok? (akár minden nap) Fiúk is irhatnak.Csak a velemenyetekre vagyok kíváncsi.

2014. okt. 13. 21:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is dohányzok, szerintem amúgy csak Magyarországon tartják sátánista leprásnak a dohányost.
2014. okt. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

#11, egy sátánistával hamarabb jönnék össze, annak legalabb nincs szaga. :D

Lehet nektek dohányosoknak nem tűnik fel de nagyon rossz a szagokotok. Beszívja a hajatok, ruhárok, bőrötök. Hiába a mentolos cukor vagy rágó, elfedi de nem szünteti meg és ugyanúgy érezni a cigit csak így egy kis mentol is párosul hozzá. Plusz még egészségtelen is, és nem csak ti egészségeteket veszélyeztetitek hanem a környezetetekben élőkéét is.

2014. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálam is negatív.Szerintem egyáltalán nem menő esetleg szép sárga lesz tőle a fogad:D De igazából ha nem akkor cigizik amíg velem van és nem sárga a foga (lel) addig nem zavar..
2014. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Akkor értem hogy miért van kevés barátom aki nem cigizik...Meg inkább csak azokkal jövök ki jobban aki cigizik.

Szóval aki nem cigizik nem sok esélyem lehet nála.

Köszi az eddigi valaszokat :) Mindenkinem menni fog még a zöld :)

2014. okt. 14. 17:41
 15/17 anonim válasza:
Kozoltem vele,hogy gusztustalan,ha a cigisek felkohogik a slajmot...mire vissza akart vágni,hogy én soha nem vagyok beteg?de ez a kettoegyertelmuen nem egy..néha néha belefér egyegy szal ,de inkabb azt is hanyagolja...
2014. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Undorító, büdös, az életben nem akarok összejönni egy olyannal aki cigizik. Aki elkezdi, kis, vagy hosszu idő utan úgy is le akar szokni, aki nem, az meghal, vagy súlyos beteg lesz előbb utóbb. Mégha most is azt mondja az illető, hogy nagyon jó, meg menő, az pár év múlva az ellenkezőjét akarja, vagy pedig csak makacs, és nem ismeri be, hogy hibázik. Az összes olyan ismerősöm aki cigizett, pár éven belül leszokott (nehéz volt neki), vagy az a kettő aki maradt leakar szokni. És éppen ellenkezőleg. Nem azoknak nincs esélye nálad, aki nem cigizik. Neked nincs esélyed azoknál, akik normálisak, és NEM cigiznek. Ennyit erről. Szép estet mindenkinek! :)
2014. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Felelőtlen, kulturálatlan, éretlen benyomást kelt.
2014. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!