Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem születtem helyesnek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem születtem helyesnek, de nem tudom elfogadni, hogy csak olyan barátnőm lehessen, aki nekem nem tetszik. Lehet valamivel ellensúlyozni ezt, vagy felejtsem el, hogy nekem is lehet jó csajom?

Figyelt kérdés
A pénzt ne mondjátok, még ha úgy is lenne, se akarnám hogy azért legyen velem valaki.
2014. okt. 13. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj amit akarsz.
2014. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

jó és a jó csajnak legyen rossz pasija XD?

am küldhetsz képet

2014. okt. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fahéjas Alien ***** válasza:

Az internetről lehet feleséget is rendelni már, esetleg ott is körbenézhetsz.


O.o

2014. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig ha van pénzed lesz nőd. Ha tetszik, ha nem, így van.
2014. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó, mesélnél magadról kicsit?
2014. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szemüveges vagy vedd le, ha nem akkor vegyél, jó erőset. Máris megoldódott a problémád.
2014. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, felejtsd el, na csaa
2014. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj én is ronda srác vagyok, de már dugtam vonzó csajjal is, pedig nem egy lány mondta nekem, hogy olyan ronda vagyok, hogy örülhetek, ha valaha szóba áll egyáltalán velem lány. Pár hete még egy csajjal, akivel randiztam is csak lekezelő szöveget kaptam, ami így hangzott, mikor kérdezte, hogy volt-e már barátnőm és mondtam, hogy igen. Hát azt nehezen hiszem el! Pedig ő egy kövér nem is vonzó nagy darab csaj votl és mégis így beszélt velem! Pedig nem csak barátnőm, de egyéjszakásom is volt már és nem csak csúnya csajokkal!
2014. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!