Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, értékelnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, értékelnétek, ha elmondaná a lány vagy kiakadnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon rég próbálkoztok egy lánynál, amikor végre bevallod, hogy kedveled, elmondja, hogy 8 éves kapcsolatban él, menyasszony, de nagyon rég érez irántad. Egy ks időt kér, amig lezárja a dolgot. Eddig azonban soha nem mondtam mert vívódott köztetek.
2014. okt. 14. 06:45
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És azt mondaná, adj neki a lezárásra 1 hónapot, mert nem akarja a másikat az utcára tenni. És szeretné, ha hozzá költöznél, mert lakva ismerni meg egymást.
2014. okt. 14. 06:47
 2/24 A kérdező kommentje:
Tehát tudtad rég, hogy érez irántad a lány, de valamiért nem enged közel. És kiderülne, hogy ez volt a gond, ez gátolta.
2014. okt. 14. 06:52
 3/24 anonim ***** válasza:
Elég zavaros, amit írsz! De nem kezdenék olyan lánnyal, aki 8 évig együtt van valakivel, menyasszonya is, de mást szeret. Az ilyen nő megbízhatatlan.
2014. okt. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem mi a helyzet, de biztos nem akadnék ki, inkább hálás lennék, amiért a megbízik bennem annyira, hogy megossza a gondjait.
2014. okt. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt kirakná a vőlegényét mert valaki szerelmet vallott neki??? akkor rettegésben élhet a másik srác, mikor kéri meg őt is, hogy költözzön :) szerintem egy ilyen nővel/lánnyal nem szabad kapcsolatot kezdeni, de ha valaki vállalja a kockázatot...aki mer az nyer...
2014. okt. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én vagyok a lány. Soha nem csaptam be a páromat. Ő az első férfi az életemben, 8 évig kitartottam mellette. Egyre több gond jött elő, éreztem, hogy nincs rendben. Megszerettem ezt a srácot, de kerültem.Viszont érzem, hogy őt szeretem. Szerintem akkor lennék megbízhatatlan, ha becsaptam volna.

2014. okt. 14. 08:08
 7/24 anonim ***** válasza:
és az új férfi mellett meddig szándékozol kitartani? nem az a megoldás, hogy újat keresel, hanem helyrehozod a régit...de a te döntésed...legyél boldog, ha ez az út vezet a boldogsághoz akkor hajrá, csak meg ne bánd :)
2014. okt. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem váltogatom a férfiakat, mint más a ..

Úgy beszélsz rólam, mintha csapodár lennék


Az utóbbi 2 évben mást sem tettem, mint próbáltam ahhoz ragaszkodni, ami rég nem megy


Nem újba szaladok. Találtam valakit, aki úgy feldob, a puszta létével, ahogy a párom soha

Bár nálunk a gond abból adódik, hogy megcsalt korábban. Próbáltam áthidalni, de nem megy.

2014. okt. 14. 09:07
 9/24 anonim ***** válasza:

Feltehetöleg soha nem fogod lezarni a dolgot.

A pasi, aki most feldob teged, le fog lepni. Te pedig tul gyava es gyenge leszel egyedul lenni, ezert hozzamesz a mostani parodhoz, es lesz sok szep gyereketek. Kozben sorra rakjatok ki facebookra, hogy milyen boldogok vagytok, de ez csak a latszat lesz.

Persze a gyerekeidben tenyleg megtalalod a boldogsagot.

2014. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
a megcsalást tényleg nem lehet egyszerűen kezelni...én nem ítélkezem...ha a másik férfi mellett boldogabb lennél akkor legyél vele együtt...csak nehogy 8 év múlva megint jöjjön valaki aki "jobb"...és nehogy kiderüljön X hónap/év múlva, hogy a vőlegényed lett volna a jobb választás...előbb mérlegelj utána dönts és azután lépj...1 hónap egy ekkora döntés meghozására biztosan elég?
2014. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!