Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik, ha egy lány bevallaná...

Pasik, ha egy lány bevallaná nektek hogy többet érez irántatok barátságnál vagy egyszerű szimpátiánál, hogy reagálnátok? Lenéznétek a lányt és nyomulósnak tartanátok, vagy inkább értékelnétek a bátorságát?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Én személy szerint az egyenes beszédet szeretem.

ha elém áll és elmondja azt mindenképpen pozitivan értékelem.

Legfeljebb megbeszéljük, hogy sajnálom, de...

2014. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nézném le a lányt... Viszont a válaszom attól függene, hogy mennyire vonzó számomra.


Utoljára ilyen velem 14 évesen történt. Na akkor nem voltam elnéző. :D Szóval ez valószínű, hogy korfüggő is.

2014. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülnék neki.
2014. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ. Ha alig ismerjük egymást, csak párszor találkoztunk és úgy, az kicsit ijesztő lenne. Ha már lenne valamiféle baráti viszony köztünk, úgy jobban jönne le. Inkább ez, mint hogy félreérthető legyen és nem tudom, igazából akar-e valamit vagy nem.
2014. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én értékelem a bátorságot, meg azt is, hogy nem a csodát várja, hanem tesz a dologért. Ha kölcsönös a vonzalom, akkor mindenki jól jár, ha meg nem, akkor finoman megmondom, hogy ne haragudjon, de nem lesz semmi. Bárhogy is, Ő meg fog könnyebbülni. Most már van annyi tapasztalatom, hogy tudjam: ha nem érdekel a dolog, határozottnak és egyenesnek kell lenni, így nem hagynám, hogy reménykedjen. De ha meg a vonzalom kölcsönös... :)


23/F

2014. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tisztelném.


Sajnos én is ember vagyok, így ha nagyon nem szép a csaj akkor elutasítanám.

2014. aug. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám megdugni, kivéve, ha csúnya, mert akkor várnék ezzel, amíg besötétedik, és nem kapcsolnám fel a villanyt előtte.
2014. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!