Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek/készítsek a páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek/készítsek a páromnak a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz 27 éves, vettem neki ajándèkot (parfümöt) de mellé szeretnék valami romantikusat. Vettem bort, az megisszuk kettesben, de fogalmam sincs mit adjak neki ami kettőnről szól. Több éve vagyunk együtt. Kérlek segítsetek! :-)
2014. okt. 14. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha több éve együtt vagytok, akkor ismerned kellene annyira, hogy magadtól kitaláld minek örülne.
2014. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az, hogy mik az ő igényei vagy neki mik tetszenek azt csak a hozzá közelebb álló személyek tudják, én csak azt tudom leírni ami nekem bejönne.. nekem ajándékban tetszenek az ilyen érdekes kis szobrok, faragott tárgyak, dísz tárgyak... afrikai, egyiptomi, állatos stb stb. ilyesmi ami nem kopik el, nem használódik és ki lehet tenni valahová ahol jól látható


parfümöt, cipőt, ruhát ilyesmit magamnak szeretek venni


26/F

2014. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy minek örülne, 1000 dolgot tudnék neki venni de azok nem olyan szerelmes dolgok. Mivel több éve vagyunk együtt ezért már minden szart csináltam neki (pl.gravíroztattam neki, fotó kollázst csináltam...stb.) Ezért nincs már ötletem..kifogytam belőlük :D
2014. okt. 14. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!