Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezek túl nagy hátrányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezek túl nagy hátrányok egy lányban?

Figyelt kérdés
Baj, ha nem túl szép, vékony, lapos mellű, seszínű hajú, 180 cm magas, elálló fülű, viszont egész jól lehet vele beszélgetni, megértő, lelkizős típus, viszont nem hisztis? El tudtok tekinteni ilyenkor a kinézettől?
2010. jan. 23. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Mekis zacsi csodákra képes...
2010. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
pf... a Meki szar... írjatok még!
2010. jan. 23. 21:40
 3/19 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, én lány vagyok, a leíráshoz hasonló, egy-két ponttól eltekintve, és azt kell hogy mondjam, amennyiben te sem a külsőre mész, sokkal inkább egy megértő, rendes, szintén lelkizős társra vágysz, akkor sokkal hamarabb rátalálsz, mint ha a macsó típusokat hajtod! :) Én másfél éve boldog párkapcsolatban élek, és előtte sem panaszkodhattam, szóval ha engem kérdezel, igen, nagyon sokan képesek az ember külseje alá is nézni! :)
2010. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Van pédául a papírzacsi az IKEÁból, ha nem tetszik a felsőteste, akkor az azt is eltakarja.
2010. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát így nem lehet véleményt mondani. Képet esetleg linkelsz? Ez a seszínű haj, elálló fül kicsit gázos, de inkább a belső számít nekem
2010. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

figy, ha szimpi neked, és kedveled, meg tetszik(a leírtak ellenére) akk probáld meg vele, veszteni nem vesztes semmit, magaddal törödj, ne azzal h más pasi számára hátrány lenne e egy nem éppen szép csajszy ... :) ha neked jó vele, akk hajrá! kevés manapság a nemhisztis, megértő leányzó, többségbe vannak már a ribancok sajnos...


21/L

2010. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

Nekem mindegy, ha rendes lányról van szó és még az ágyban is jó, akkor akár a sírig is szeretni tudom.

23/F

2010. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Mindenki a saját szintjén nézelődjön.:)
2010. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
pf... légyszi még írjatok.
2010. jan. 23. 22:06
 10/19 A kérdező kommentje:
múgy köszi az értelmesebb válaszokat...
2010. jan. 23. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!