Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Randiztam egy munkatarsammal...

Randiztam egy munkatarsammal nehany honappal ezelott, majd elutasitottam valami miatt?

Figyelt kérdés
karacsony elott gondoltam hogy randizhatnank ujra de akkor meg o utasitott el. Feltekeny ha mas pasival beszelek. es Most megint elkezdett kozeledni. Ti adnatok meg egy eselyt ennek? Tehat kerdezzem meg megint hogy mi van.

2014. febr. 4. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
adjál neki,ha neked is tetszik a dolog!
2014. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én véleményem, hogy ez már nem indul jól... Még nem is vagytok kapcsolatban mégis problémák vannak, akkor nem hiszem, hogy túlságosan erőltetni kellene, mert mi lesz így később? Tényleg olyan valamire akarnád pazarolni az időd ami már az elején sem akart simán működni?
2014. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elutasitottam, mert feltem a munkahelyi kapcsolattol, meg kiderult hogy regebben volt egy masik kollegaval viszonya,

problema igazan nem volt

csak inkabb a hatarozatlansagom. vagy az hogy o hatarozatlan

2014. febr. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!