Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a szak, végzettség amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a szak, végzettség amit lenéztek egy embernél ismerkedési szándékkal (párkapcsolatra)?

Figyelt kérdés
Elsősorban magasabb végzettségekre gondolok mint az általános. Érettségi,Technikusi,Felsőoktatási intézmény,Egyetem stb mi az amit lenéztek vagy nem tartotok olyan jónak (persze nem mondjátok ki) De mi az ami gondot okozhat.
2014. okt. 14. 23:19
1 2
 1/13 Froncsi ***** válasza:
92%
Nem nézek le senkit, ha nem lennének kukások, ott rohadna a PhD-s agysebész palotája előtt zsákokban a szemét
2014. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Nem nézem le a következőket, de nem szívesen jönnék össze:

-utcaseprő nővel

- olyannal, aki képtelen írásban és szóban jól kifejezni magát. Nálam alap a helyesírás ismerete, alkalmazása minden felületen. Net, élő stb.


Ha már érettségije van, vagy technikusija, vagy pluszban érettségire technikusi, vagy OKJ-je, netalán diplomája, akkor már értelmesebb nyilván.


Persze a tapasztalataimból kiindulva a szakközepes lányok sokkal retardáltabbak a gimnazistáknál. Szóval minimum érettségije legyen vagy technikusija. De leginkább fősulit vagy egyetemet végzett lányokkal találom meg a hangot.


Sok tanulás = szerteágazó tájékozottság = szerteágazóbb érdeklődés = mélyebb gondolkodás = színesebb kommunikáció.

2014. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Mindegy milyen a végzettsége, csak legyen intelligens. Láttam már diplomás és kevésbé intelligens, illetve nem diplomás, de intelligens embereket is. Azt nem szeretem,aki megelégedik a tudatlansággal, és még ,, büszke'' is rá ,hogy buta.
2014. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csak azt nézem le, aki végzettség alapján lenéz másokat
2014. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom lenézni azt,aki tanul.
2014. okt. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Diplomások közt is vagy gyökér, majdnem fogyatékosnak hívnám, és szakmunkas közt is van irtó ertelmes is!
2014. okt. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lenézek mindenkit aki FEEK-re jár, továbbá sok bölcsészt nem kedvelek.
2014. okt. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én mindenkit lenézek aki nem agysebész és nem félmilliós fizetése van minimum.
2014. okt. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Sok tanulás = szerteágazó tájékozottság = szerteágazóbb érdeklődés = mélyebb gondolkodás = színesebb kommunikáció.

"


Igen, ez szép és jó. Nekem van középfokú végzettségem, két diplomám, nyelvvizsgám, stb, de nem tudok azonosulni a sok értelmiségivel, akik minden egyes megszólalásukban valami nagyon mély gondolatot akarnak közölni a világgal. A még egyetemistáknál különösen előjön ez az erőltetett "értelmiskedés" - pedig túlnyomó többségüknél nincs is mire (pl.: pénzügyes kis asszonykák, divatrocker informatikusok).

2014. okt. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rendőr, pap.
2014. okt. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!