Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már évek óta szerelmes egy csajba. Amatőr zenész és a koncertjeire mindig őt várja, meg van róla győződve, hogy oda fog menni majd hozzá. Felvehetné a kapcsolatot a csajjal, de nem teszi. Közben barátnője van ennek a srácnak, és mindig mondja, hogy nem érdekli már, olyanokat mond róla hogy ő még "útban van", és azt várja, hogy majd ő szakít vele. Feltűnően bunkóskodik vele, hogy elérje ezt, de szegény barátnője nagyon odavan érte és hiába tud róla, hogy beleesett valaki másba… Én a zenésztársa vagyok, és nagyon unalams már, hogy minden koncertünkön elmondja, hogy most már biztos idejön a "szerelme, de persze nem. Szerintetek normális? Pszichológus segíthetne rajta?

2014. okt. 15. 02:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Páran fogjatok össze és pakoljátok meg, hogy fejezze be ezt az idiótaságot. Illetve beszélj a nőjével. Mindkettővel.
2014. okt. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a nő tud róla, hogy ennyire oda van érte a pasi?
2014. okt. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keféld meg te a csajt.
2014. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon cuki:-)))A helyedben beszelnek a csajjal es megkernem h menjen mar oda dumalni a haverodhoz barmirol, a havernak meg nem mondanam el,h te kerted a csajt,higyje csak azt h mukodott a strategiaja:-)))))
2014. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es! Nem tudom. De egyszer írt neki a csaj viszont a kérdésben szereplő srác nem válaszolt neki!

Előző! Mi ebben a cuki?

2014. okt. 15. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megdugnám a nőjét és kész, máris szakítanának. :)
2014. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt elég nehezen tehetnéd meg ugyanis a barátnője szereti a srácot és ragaszkodik hozzá még így is...
2014. okt. 16. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, lusta és várja a sült galambot.
2014. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!