Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakaszosan élvezek el, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakaszosan élvezek el, ez normális? Más férfinál is így van?

Figyelt kérdés

Arról beszélek, hogy olyan ugye mintha a pisiléest hirtelen visszatartanám, és elengedem, és ez ismétlődik amikor ugy "megörténik a dolog".

Ma reggel is "megtörtént" de ugyanúgy, hogy hirtelen visszatartam, elszroítom nem tudom hogy mondjam és elengedem és kb 10 szer ismétlődött. Ez így rendjén van? Közben jó érzés volt természetesen.

De ezt lehet úgy, hogy ne szorítsam vissza hanem csak engedem? Hogy a jobb érzés?

Komoly válaszokat kérek.



2014. szept. 10. 14:24
 1/8 A kérdező kommentje:
az a gondom van még hogy nem tudok elélvezni ha "verem" csak álmomban, miközben alszom, pedig már 4-5 éve próbálkozom, de akármilyen sebessséggel csinálom, sosem sikerül :( de álmomban jó nagyon, de sajnos kiszámíthatatlan mikor jön ugye a magömlés.
2014. szept. 10. 14:30
 2/8 csabika1971 ***** válasza:
Írj privát.
2014. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Amíg nincsen belőled egészségügyi problémád, addig nem gond.


Azonban ha olyan keresőszavakat adsz meg, hogy "trükk" és "módszer", akkor ezzel te is tisztában vagy, sokkal inkább hangzik bújtatott felhívásra a női válaszolók felé, mondván tessék, itt vagyok, én órákig is bírom.


Amivel nincs baj, ezt hívják tantra szexnek. Könnyű elsajátítani és érdemes is.


26/F

2014. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sose voltam még lánnyal úgy hogy szexeljünk szóval nincs tapasztalatom...

Egyszer voltam fizetős lánynál ő csinálta nekem, de oylan volt mintha magamnak csinálnám, meg nem is tetszett a csaj, lehet azért, de olyan mintha most megfognám magamnak, semmi olyan extra nem volt...

Nem tudom sokan hogy tudják azt hogy megfogják mint a videókba huzogatják és kijön belőlle a fehér anyag, én akárhogy csinálom, szappannal, babatüsfürdővel, vagy csak simán, sehogy sem megy..

2014. szept. 10. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Tantra szexben egyáltalán nincs ondó, csak orgazmus. A kérdező írásából úgy vettem ki, hogy neki van, igazam van?
2014. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van, főleg amikor alszok és úgy van magömlésem akkor az egész nadrágom olyan mintha bepisiltem volna, amikor magamnak csinálom sose élvezek el
2014. szept. 10. 15:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Az milyen már, hogy nem tudsz elélvezni? Ez nem normális szerintem.
2014. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!