Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok olyan teltebb lányról, aki nem nagyon tesz az ellen, hogy még ducibb legyen?

Figyelt kérdés

Ilyen vagyok most:

[link]

Ha tudjátok, hogy a lány hízékony, és egyelőre nem is akar nagyon diétázni, az teszító ismerkedéskor?

21/L


2014. okt. 15. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Isten áldjon meg titeket a diétával! Semmi értelme nincsen, csak magadat látod vékonyabbnak, ha fél dekával kevesebbet mutat a mérleg. Kondizni kell, az majd lefogyaszt meg átalakítja a zsírt izommá és szép feszes leszel. A kajára olyan téren kell odafigyelni, hogy egészséges legyen, amit eszel, mert ha a mekiből jársz edzeni, akkor ba_szhatod az egészet.


Tarlós István voltam, sziasztok! :)

2014. okt. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 DanteSparda ***** válasza:
úgy néz ki megelőztek az okosságokkal örülök hogy vannak még akik tudják hogy megy ez
2014. okt. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

átalakítja a zsírt izommá"

pff te mennyire debil vagy, sokat járhattál biológia órára.

2014. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Költőnő? ***** válasza:
Nem diétázni kell, hanem mozogni:)
2014. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nem is vagy annyira telt.Én még tömnék beléd egy kicsit
2014. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ezen a képen csak az ággyal van gond, rakd rendbe :D
2014. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Sokkal fontosabb, hogy te jól érzed-e magad így a bőrödben?
2014. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sosem ertettem, hogy miert kell elitelni azt a lanyt (vagy epp fiut is), aki nem tesz az ellen, hogy ne ugy nezzen ki, ahogy. Es ha o ugy erzi jol magat a boreben, akkor mi van? En sem vagyok 50 kilos miss tokeletes alak, de nem is akarok az lenni, mert jol erzem igy magam, akinek meg nem tetszik, takarodjon ahova akar. En sem szolok le senkit csak azert, mert jol erzi magat es ez ellen nem tesz semmit.. Azzal baj van, aki sir a kinezete miatt es nem tesz erte semmit, az gaz, igen.


Amugy kerdezo, szerintem semmi baj nincs veled, mozgas persze sosem art, de szerintem csini vagy.

2014. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
azt még hozzátenném az utolsó válaszolók miatt, hogy ismertem olyan lányt aki telt volt, nagyon szép arca volt, nagyon vonzó szexuális értelemben (nem csak számomra, többeknek is)...aztán lefogyott...szerintem sokkal szebb volt amikor telt volt...nagyon jól állt neki...szóval nem mindenki úgy szép ahogy a média állítja...nem kell ropinak lenni, sőt! szerintem nincs gond az alakoddal, nem vagy "dagadt", jól áll ez az alak neked...e mellé egy szép őszinte kedves meleg mosoly és szerintem sokan rád mozdulnak, nem csak szex célra :)
2014. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vészes.
2014. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!