Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasi szex után annyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi szex után annyit mondott, hogy valami hiányzik. Ez mit jelent? Továbbra is találkozgatunk, igaz, inkább én szeretném, de ő sem ellenkezik.

Figyelt kérdés

2014. okt. 15. 11:54
 1/10 RRR ***** válasza:

valamit keres benned ,ami nincs

kérdezz rá

2014. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


olvasgasd a válaszokat érdekel lehet ...

2014. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan a szexre értette, hogy valami hiányzik?

Vagy a kapcsolatból?

Szerintem az érzelmek hiányoznak. El van veled, van kivel szexelni, de nem szeret, nem veled tervezi a jövőjét.

2014. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hányj bele a szennyestartójába, akkor majd mondani fogja, hogy "Na már csak ez hiányzott"
2014. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Biztos nem mondanék Neked ilyet, ha jó vagy az ágyban, sőt... Lehet, hogy pasit kéne váltanod? Priviben beszélhetünk, ha gondolod :-)
2014. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pont azt a kérdést olvastam, arról jutott nekem is eszembe, hogy feltegyem a kérdésem. Ez a szennyestartós jó. :) Nem tudom, hogy a szexre vagy úgy általában értette és ez nagyon zavar. Szóval, mintha valami nem lenne oké, csak nem tudom hogy lehet ebből jól kijönni.
2014. okt. 15. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel, kérdezz rá nyugodtan!

Mi nem tudhatjuk, hogy a pasid mire gondol, ezért se értem a kérdésedet, hogy miért tőlünk várod erre a választ, hisz a legjobban csak is ő tudhatja.


Viszont arra vigyázz, hogy ne legyen egyoldalú a kapcsolat, hogy csak te szeretnéd, neki meg vagy csak mindegy, vagy ahogy írtad "ő sem ellenkezik" (de ebből az derül ki számomra, hogy nem vagy benne annyira biztos, hogy ő is annyira szeretné ezt a kapcsolatot, erre is kérdezz rá). Kommunikáció nélkül nincs kapcsolat!

2014. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ui. itt az előzővel az első kommentelőre vonatkozott. :)
2014. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs meg a szikra.
2014. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nincs meg benned az, amiért egy komolyabb kapcsolatot el tudna veled képzelni.....magyarul szexre jó vagy addig amíg talál magának valakit akivel minden stimmel :)
2014. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!