Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérhetek segítséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés
Már 4hónapja szét mentem az exemmel..és hát elég durván és cspnyán váltunk el....megpofoztam meg vertem :/ én ezt az egészet nagyon de nagyon bánom...hiányzik nagyon...szeretem ot még..és nem szeretnék vele rossz viszonyban lennii....sztetek mit tegyek? kiszeretnék vele békulnii
2014. okt. 15. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
engem pofoznál meg akkor kapnál nyugi
2014. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú?
2014. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Megérdemled, hogy szenvedj.
2014. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

lány vagyok...

szenvedek is nyugii :) csak az sztem nem normális h orul ha fájdalmat tud nekem okozni

2014. okt. 15. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a lány :D
2014. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérhetsz, de nem kapsz segítséget, mert nem adok tippeket, hogy megint megverhesd...
2014. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
neem akarom már megvernii....de hiányzik...és mindennap elmegyek mellette a suliban rám néz én is rá és megyunk tovább :/
2014. okt. 15. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Családon belüli erőszak tessék. A nő veri a férfit.
2014. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát apám egy paraszt vagy!Nyugi az ilyen antiszociális emberek miatt bővítik a börtönöket!Szánalmas vagy,még időben keress fel egy szakembert!
2014. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én közelről találkoztam ilyesmivel középiskolába egyik barátommal történt és ő látni se akarta soha többet olyan szinten,hogy ha a közelünkbe volt órájuk akkor olyanra helyre mentünk szünetbe hogy ha benéz az ajtón ne lássa. 1-1.5 év után szakítottak teljesen normálisan tőlem is elbúcsúzott a lány,hogy jó volt ismerni meg ilyenek. 2 nap múlva mintha belőtte volna magát üvöltözve jött elkezdte csapkodni evette a tolltartóját meg ilyenek többször is megütötte karmolta az egész osztály előtt nem zavartatta magát, mi soha egyszer nem ütöttünk vissza mert még ilyen helyzetben sem bántunk nőt,pedig azok a fajták voltunk akik az iskolában verekszenek. Ez a srác soha az életbe többször látni se akarja az,hogy te ezek után megúsztad annyival,hogy csak elmentek egymás mellett jól jártál. De szerintem ne akarj vele jóba lenni.
2014. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!