Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne, ha találkoznánk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P_petra97 kérdése:

Ciki lenne, ha találkoznánk?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm, akivel évek óta nem találkoztunk eljön jövő héten a városba és együtt töltenénk egy napot (másik barátnőmmel együtt). A baj az hogy egy fiú is, akinek 3 hónapja bevallottam hogy szeretem, beszélgettünk, és felvetette, hogy találkoznunk kellene. Erre én megkérdeztem hogy neki mikor jó... és azóta nem válaszolt....... nem lenne ciki ha most együtt töltenék vele is egy napon? Hogyan viselkedjek vele???? 14/L

2014. okt. 15. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem vele masik napon menj es akkor teljesen tudsz a reg nem latott baratnoddel foglalkozni :)
2014. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de sajnos csak 1 napra jön... de azèrt köszi:)
2014. okt. 15. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!