Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek miért fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért fontos, hogy egy "csak barátnak" tetszetek-e?

Figyelt kérdés
Adott egy lány (nevezzük A-nak), akivel találkozgattunk. Valamelyik nap írt nekem a közös barátnőnk (legyen B, ő az, aki összeismertetett bennünket A-val), hogy A csak úgy, minden előzmény nélkül ráírt, hogy szerinte tetszik-e nekem (mármint B szerint A nekem). B mondta neki, hogy igen, erre A azt válaszolta, hogy reméli, tudom, hogy ő (azaz A) csak barátként néz rám. Ez azért is furcsa, mert a 2. találkozásunkkor én elmondtam A-nak, hogy tetszik nekem, ő azt válaszolta, hogy ezzel még ráérünk, találkozgattunk, én kicsit lassítottam, de a közeledést nem hárította (ölelés, simogatás, az arcát is megcirógattam), közben meg azt mondogatta nekem is, hogy csak barátok vagyunk. B-vel próbáltuk megfejteni a dolgot, de nem ment; ő azt mondta, hogy őt csak akkor izgatná, hogy tetszik-e valakinek, ha akarna tőle valamit. Nektek mi a meglátásotok? Bocs, ha kicsit zavarosan írtam le a sztorit, de hátha tud valaki segíteni, előre is köszönöm. Amúgy A-nak nem volt még senkije, szerintem kicsit zárkózott is. Mit tehetnék ilyen esetben? Arra is gondoltam, hogy ha legközelebb találkozunk, akkor megcsókolom, lesz, ami lesz, de nem tudom, jó ötlet-e.

2014. okt. 15. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyenek a nők,ők se tudják mit akarnak
2014. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyébként ha még nem volt senkije akkor nem csókolózott így meg lehet próbálni de óvatosan ... Egy dologra figyelj oda ne beszélj arról hogy te akarod el venni a szüzességét mert akkor elkezd azon rágódni hogy csak a SZEX! ... Ilyenról soha ne, még csak említést se mert nem feltétlenül értékeli.


Remélem tudtam segíteni amennyiben nem elgondolkodok még ezen!

2014. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2: Nem beszélnék neki ilyenről, még az érzelmeimről sem beszéltem neki, nehogy megijesszem. Engem csak az érdekelne, hogy ha elvileg csak barátként néz rám, akkor miért foglalkozik azzal, hogy tetszik-e nekem.
2014. okt. 15. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!