Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit kéne neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit kéne neki mondanom? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy volt nekem egy barátom jártunk 1hétig és szakitanunk kellett mert azt mondta hogy a szülei nem engedik meg hogy járjunk ...én hülye elhittem neki ... egyik naprol a másikra elfelejtett és letiltott fbröl is ..és most összejött az exével és letagadja nem értem ezt az egészet hogy most igazat mondd van sem mert megnéztem az exe képeit és olyan bóritó képe van kint ahol épp smárolnak ... askon irtam a srácnak h most mi is van és nem is vissza ja és megszeretném vele beszélni meg ki szeretnék vele békülni ha lehet mert én 9hónapig küzdöttem érte és egy hátig meg is kaptam tök boldog voltam nagyon szeretem kérlek segítsetek

am én 13éves vagyok

a volt barátom 18éves

és a volt barátom exe 12éves



2014. okt. 5. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én hagynám azt a srácot. Majd kapsz olyat, aki jobban megérdemel és nem 12-13 évesekkel jár. L
2014. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez valami vicc?
2014. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:
ezt ne erőltesd ,ha igaz a sztorid ,mert ez a "izé" beteg
2014. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
miért lenne vicc ????? am köszi a gyors válaszokat csak nagyon szeretem nem tudom elfelejteni :( vele tudom csak elképzelni a jövömet
2014. okt. 5. 15:13
 5/5 anonim válasza:
Jobb lesz hogyha nem 18 éves fiúkkal társalogsz mert gond lehet a vége, pl bántalmaznak vagy még sok mást , a korodbeliekkel barátkozz
2014. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!