Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megteremtheti lelki békémet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteremtheti lelki békémet az efféle igazságszolgáltatás?

Figyelt kérdés
én csak egy rusnya nyominak születtem és irigylem azokat a szép szexi lányokat akik észre sem vesznek engem...ilyen kisebbségi komplexussal nem lehet élni.egyre többször veszem észre,hogy lányokat követek,figyelek ki,harci kés van nálam..úgy érzem már csak ez az egy út létezik,hogy elégtételt vegyek.
2014. okt. 15. 22:01
1 2
 1/11 Tibohr ***** válasza:
Fiú vagy?
2014. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Csak rosszabb lenne.
2014. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sürgősen kezeltesd magad
2014. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
úgy érzem jogom van erre...ok miért kaptak ilyen életet?nem tettek érte semmit..könnyen jött könnyen ment...
2014. okt. 15. 22:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Öld meg magad. Nem az ők hibájuk, hogy reménytelen vagy.
2014. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs jogod hozzá!

Az elutasításhoz van mindenkinek joga, ez nem egy szolgáltatás amit igénybe vehetsz.

Ha ilyet szeretnél vegyél igénybe valami szexuális szolgáltatást, az segít levezetni a frusztrációdat.

2014. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sosem tudnék nőket bántani. Pedig én is csak visszautasításokat kaptam tőlük egész életemben. Én tudom, hogy sosem lesz senki, mert olyan ocsmány vagyok, de ilyen az élet.
2014. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerinted te meg fogod úszni az igazságszolgáltatást? Ami rád várna a börtönben, megérné neked? Tudnál boldog lenni, miközben egyik kancigány mártja a farkát a fenekedbe a másik után?
2014. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyi akár fiú akár lány vagy a gyilkolás nem vezet sehova, arra nem gondolsz, hogy a rondaság és a szépség az nem a Te hibád? Igen gáz az hogy ma annyira a külsőt nyomják pedig nem te döntös el, hogy milyen arcot kapsz. Küldj nekem privátot szívesen beszélnék veled mielőtt valami ostobaságot tennél.. Utolsónak meg ugyanez, az hogy elutasítást kapsz attól még nem szabad feladni.. Írjatok ha van valami szívesen segítek átbeszélni ha akarjátok. Gergely
2014. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
videó legyen róla
2014. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!