Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy uralható az igazságszolgá...

Nlorant82 kérdése:

Hogy uralható az igazságszolgáltatás? Gondolok itt a rendvédelmi szervek, bíróságok, ügyészségek, kúria, TEK stb irányítására!

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert kíváncsi vagyok hogy hogy irányítják a Diktatúrákat és hogy alakulhat ki egy diktatúra ott ahol előtte Demokrácia volt mert más országokban volt már rá példa! A TEK azért szerepel nálam mert más országban is van hasonló csak én ennek a nevét ismerem mert itt élek és így a mi rendszerünket ismerem felépítésileg és szerintem más rendszerek is hasonlóan épülnek fel!Nem írják le a történelem könyvek sajnos hogy hogy veszik át a hatalmat egy országban pedig én nagyon kíváncsi vagyok rá! Szerintetek ha a pl maradva a TEK elpusztulna és a rendőrpalota is ill a készenléti rendőrség és egyéb vezetési központjai a rendvédelmi szerveknek azok összeomlanának vagy újraszerveződnének? Mi adja ezek erejét a csapaterő vagy a fejlettebb technika vagy mi? Miért legyőzhetetlen a rendőrség? Hogy érhető el az irányítása hogy ne érdekelje a törvény hanem adott ember parancsait hajtsa végre? Orbánnak ez működik és Gyurcsánynak is működött! Azért mert a miniszterelnök korlátlanul visszaélhet a hatalmával úgy ahogy egy rendőr is? Mert a rendőr rugdoshat egy Külföldi jogászt is öt ezért nem vonják felelőssége de ha a jogász jogos önvédelmet tanúsít a rendőrrel szemben akkor máris hivatalos személy elleni erőszakért fogják perbe és el is ítélik 3 évre! Miért védett ennyire a rendőr ? Ö gyilkolhat is és semmilyen felelőssége vonástól nem kell tartania de ez sem mindig igaz mert van mikor elítélik de van amelyik megússza büntetlenül miért? Vannak emberi jogaink és állampolgári jogaink mégis a törvényeink sok helyen ütköznek mert jogom van megvédeni magam a támadása elől de ha rendőr támad rám nem tehetek semmit hagynom kell hogy agyonverjen mert ö nekik valaki többlet jogot adott és miért van ez így világviszonylatban ha egy országban ez megváltozna az miért lenne baj? Pl egyenlő jogai lennének a rendőröknek és az állampolgároknak és lenne polgári személy elleni erőszak is a jogban igy kevesebb lenne a rendőri brutalitás és meg védhetnéd magad ha a rendőr rád támad ez jobb lenne szerintem! 70 éves bácsikat TEK elnek meg mostanság 20 éves pisis TEK esek akik sírva fakadnak ha egy 60 éves nő hipóval szembe locsolja őket és sírva rohannak a parancsnokukhoz hogy hivatalos személy elleni erőszak történt mert hipót kaptak a szemükbe meg baltát dobtak feléjük de mind ezt azután miután felszólították őket hogy ne menjenek be mert megvédjük magunkat ők ennek ellenére 9 métert tettek meg a szomszéd néni telkén és felfeszítették az ajtaját és ekkor támadt rájuk a szomszéd néni önvédelemből mert ezek azt nem mondják hogy háborús felszerelésben mentek be a nénihez és a néni mert védekezni na ilyen magyarok kellenének az országunkba szerintem! Nem pedig síros TEK esek akik mint az utolsó bűnöző betörnek házakba! Hol marad a polgári személy elleni erőszak mikor egy 20 éves kis srác egy 20 méteres fegyverrel az anya korúra támad? Ha minden marad így a rendőrség és a TEK azt hiheti mindent megtehet és a jövőben gyerekeket fog bántalmazni de már ezt is megtették mikor szembefújtak paprika spray el egy kisgyereket! Meddig folytatódhat ez még? Meddig lesz többlet joga egy rendőrnek vagy TEK esnek? A Románok ezt nem tűrnék náluk ilyen esetbe már kitört volna a forradalom de szerintük nálunk nem lesz ilyen mert mi puhák vagyunk és mindent eltűrünk a kormányunknak mikor ez az egész rendszer rossz úgy ahogy van és a Kommunista Diktatúra sem volt ennyire diktatórikus mint ez a Demokráciának nevezet szarság a NÁCI ideológiát meg hagyjuk mert azok szintén hülyék egy teljesen új rendszer kell ahol minden ember teljesen egyenlő és teljesen egyenlő jogai vannak a rendőrségnek és az állampolgárnak is és a lehallgatásokra bemérésekre is ez vonatkozik! Mert ma a titkosszolgálatok össze vissza lehallgatnak mindenki te meg se3mit nem tudhatsz meg senkiről de ez neked is jár ha azt hiszed megcsal a párod nem kell Hekkert fogadnod hanem a jövőben az állam megnézi neked és kiadja az infót neked mert pont annyi jogod van tudni mint nekik ha eltűnik a gyereked akkor is kiadják neked az adatokat és már holnap meg lesz és nem lesz prosti valamelyik távol keleti országban! Ez jobb rendszer de a hatalom nem akarja az egyenlőséget mert így bárkit megölhet eltüntethet a kapcsolataidba beavatkozhat bármit megtehet hisz te csak egy másodrendű állampolgár vagy egy rabszolga és a rendőrség magasabb rendű mint te ezért nem lesz soha ez a jobb rendszer! Meg mindenki belenyugszik hogy nem lehet változtatni meg más országban sincs ilyen rendszer kit érdekel mi van más országban nem ott élünk hanem itt itt kell változtatni és majd a világ eldönti melyik a jobb rendszer melyik a békésebb harmonikusabb rendszer! Ha az állam tönkreteszi a párkapcsolatod kötelessége helyrehozni ez is a jövő rendszere ill ha ártatlanul börtönbe kerültél akkor aki börtönbe juttatott ártatlanul az 10 szeres börtönt kap érte! Na én ebbe a rendszerbe élnék szívesen de egyedül nem megy! Szeretném a jelenlegi rendszert megdönteni! De nem tudom mi tartja össze mert nem mondják meg a parlamentbe forradalom útján bejutni lehetetlen mert a rendvédelmi szervek ezt megakadályozzák ezért kéne a rendvédelmi szerveket irányítani úgy hogy az igazságszolgáltatás tehetetlen legyen! Mert a bíróság ügyészég nem vonhat felelősségre ha a ököl (rendőrség,TEK) az irányításod alatt áll de ez hogy érhető el? Mi mihez kapcsolódik? idáig meg van : 1 Rendőrség 2 TEK- 3 ügyészég -4 Bírság-5legfelsőbb bíróság és valahol van a Kúria is a rendszerbe! De a TEK et mindig a rendőrség értesíti azért 2 számot kapor mert ha a rendőrség tehetetlen akkor ők is a segélyhívóhoz fordulnak csak hogy ez nem a 112 hanem a rendőrség segélykérője és erre jön a TEK ha valahova a TEK megy ki az azt jelent hogy a rendőrség le van győzve! A TEK a készenléti rendőrség tagjaiból és kommandósokból,titkos ügynökökből alakult meg! Orbán magánhadserege és pénz lenyúló szervezete van két gyenge tankjuk aminek még ágyúja sincs tehát csak egy páncélozott csapatszáltó koporsó mert kilőhető a Szürke Mercédesz kisteherautójukkal együtt már tudom amikor a szomszédba mennek mert jön egy Fekete meg egy szürke Mercédesz kisteherautó és szállnak ki belőle a TEK munkatársai ennyire azonosíthatok de ha tudja az ember hogy jönnek már csapdát is állíthat nekik és ki lehet lőni a kocsijaikat vállról indítható rakétákkal ilyet meg egy maffia simán szerez tehát ez egy semmit nem érő szervezet a kocsijaik ez ellen védtelenek meg felőliről repülőről is kilőhetők a csapataik tehát ennyit ér a csapat erő! 2006 ban is egyszerűen a rendőrségi helikoptert kellet volna leszedni és már nem tudták volna koordinálni a rendőri erőket ilyen egyszerű a legyőzésük mégse veszi fel vekűk senki a harcot miért ilyen gyávák az emberek?

#forradalom #TEK #RENDSZERVÁLTÁS #IGAZSÁGSZOLGÁLTATÁS #ORBÁN HÁBORÚ TÖRTÉNELEM
2014. aug. 16. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
kifejtenéd bővebben, mert ez így elég tömör :-D
2014. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jézus de vigyázz az ilyenekkel, persze, mindenki tisztában van sztem azzal, mi megy itt, de ha ezeket le is írod, te fogsz eltűnni ... nem viccelek!
2016. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!