Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, nektek ez túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek ez túl unalmas lenne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy teljesen hétköznapi, egyszerű hobbijaim vannak, de azokat imádom. Filmek, zene, néha 1-1 könyv, meg amilyen programot szervezünk éppen. Nem unaloműzésként csinálom ezeket, hanem mert tényleg szeretem. Szeretem a jó filmeket, jó utána kibeszélni a dolgokat, elemezgetni, a zene a mindenem, imádok új dolgok után kutatni is, ugyanígy a könyvekkel.


Ti érdekesebb embert keresnétek, akinek kevésbé szokványos hobbija van, vagy hogy álltok ehhez a témához?



2014. okt. 16. 01:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az ilyen, főleg, ha könyvről is van szó.

Amit nem szeretek, ha pl. valaki zenemániás és mondjuk tudja az egész magyar zenetörténelmet, elkezd nekem mesélni róla még oké, lehet megtudok valami érdekességet, viszont ha elkezd úgy viselkedni, mint aki engem hülyének néz, azt már nehezen viselem. Gondolok itt ilyenre, hogy "Nem tudtad, hogy xy zenekarnak van ilyen száma?? haha" stb. Ez már nagyon zavaró, mert lehet, hogy van egy olyan zenekar, ami híres, mindenki ismeri, sokan hallgatják, még lehet hogy én ettől függetlenül nem.

Remélem érthető voltam.

2014. okt. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz valaki különleges,hogy mi a hobbija.. Ha lehet veled értelmesen beszélgetni,normálisan állsz egy nőhöz,az élethez,akkor ez így teljesen korrekt.
2014. okt. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.: Persze, és egyetértek. Nagyon visszataszító tud lenni ez a viselkedés, bármilyen témában szerintem, nem csak zenében.


2.: Ezt én is így gondolom, csak annyi mindent hall meg olvas az ember, hogy gondoltam megkérdezem itt.

2014. okt. 16. 01:26
 4/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Igen, azért is írtam, mint példa az egészet. De értetted a lényeget, tehát én nem bánom, sőt örülök, ha van az embernek egy kedvenc hobbija, de ha a másiknak nem igazán van ismerete benne arra legyen tekintettel. :)

És a könyvet azért is emeltem ki, mivel én is olvasok, van olyan 300 oldalas könyvem, aminek az első 80 oldalából már készíteni lehetne egy filmet olyan sok minden történik és ha egy érdekes, izgalmas, fordulatos könyv tartalmát jól elő tudod adni egy olyannak pl., aki nem olvas, de érdekelheti, szerintem az minden csak nem unalmas.

2014. okt. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dugd meg jól az a lényeg, nem ilyen szarságok.
2014. okt. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, csak ugye ehhez szükség van egy olyan társra is, aki erre fogékony. Meg kellően nyitott, mert azt sem várnám el, hogy egyezzen az ízlésünk, sőt.

Annak a könyvnek elárulod a címét, ha nem titok? :)

2014. okt. 16. 02:02
 7/11 A kérdező kommentje:
5.: Köszi a konstruktív hozzászólást. :D
2014. okt. 16. 02:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, de a zene-film-könyv téma közül valamelyikre csak fogékony valamennyire. :)

Edmund Power - Utolsó fejezet a könyv címe (krimi). Egyik kedvencem. :)

2014. okt. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké, utánanézek, köszi! :)
2014. okt. 16. 02:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Illetve *Az utolsó fejezet

Szívesen, örültem a beszélgetésnek. :)

2014. okt. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!