Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek miert nez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek miert nez mindig?

Figyelt kérdés
Bocsanat a helyes irasomert mar egy jo ideje kulfodlon elek.. De mondom is a story-t.Iskola kezdes utan egy hetel a a baratnoimel a fojosn hujesgetunk es eszre vettem hogy egy fiu nez nekem mar egybol teccet,de nem nagyon torotem vele de kiderult hogy elso oram vele van es meg lepodot hogy ott vagyok.(nagyon csendes mert van akkcentusa)oran mindig nez es a nem is vicces vicceimen mosolyog es nevet sokszor egymasra nezunk valamikor el fordul valamkiro tartja.. Fojoson mikor el megyunk egymas mellet akkor is nez.. Mar mosolygot is ram.. De nem tudom hogy ez mit jelent? Szerinteek miert csinaja? Nagyon nics "onbizamam" nem tarttom magam valami nagy dolognak .. Ha erdekel hogy nezek ki irj privibe es meg adom az instagramon .. Elore is koszonom a valaszokat es meg egyszer bocsi a sok helyes iras hibaert!
2014. okt. 16. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig leeszed magad.
2014. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ertem bocsi..?
2014. okt. 16. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem tetszel neki ez alapján

(de a helyesírásod tényleg gyalázatos ... már kint születtél? ... mutasd a képed)

2014. okt. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
attól függ hány évesek vagytok ha olyan 13-18 év között vagy tok a srác egyértelmüen flörtölni akarna vagy nem tudom nem vagyok gondolat olvasó ha neked is tetszik akkor menj oda kérj töle egy zsepit beszélj vele éreztesd vele hogy szereted érintsd meg a kezét ha hagyja akkor később öleld meg bár nem neked kéne lépni hanem neki én csak ezt tudom monani
2014. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!