Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy ez engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy ez engem ennyire meghatott, ennyire felkeltette az érdeklődésem a csaj?

Figyelt kérdés

Elég röhelyes hangzik a történet, előre szólok. A mai idióta divatcicák miatt már hihetetlennek hangzik az ilyen.

Szóval a hétvégén egy házibuliban jártam, és egyszer csak a sok részeg értelmi fogyatékos közt megpillantottam egy szép lányt, jó alakja olt, jó stílusa, akkor éppen egyedül volt, és a pólóján ott virított a MUSE, ami az én kedvenc együttesem. Mivel manapság nem sokan hordják úgy a bandás pólókat, hogy szeretik is az adott bandát, így nem sok reményt láttam abban, hogy tényleg ismeri és szereti ha már magán hordja), de annyira felcsillantak a szemei, annyira vártam arra az örömre, hogy mondjuk kellemesen elbeszélgethetünk a bandáról, hogy gondoltam odamegyek hozzá, egy próbát megér, hátha.

Életem leggyönyörűbb kellemes csalódása volt. Elkezdtem mondani neki - nagy felindultságomban - hogy mennyire rajongom az együttesért, meg hasonlók, és kérdeztem, hogy melyik a kedvenc dala tőlük és mit szeret bennük. Befejezvén mondandómat csak vártam, mert egy kis hatásszünet következik. Beleivott a piájába, közben én csak vártam a válaszát, de kezdtem elveszteni a reményt. Már majdnem leléptem, amikor megszólalt, hogy a Plug in baby-t szereti, és hogy fanatikusnak mondhatja magát. Fel tudta sorolni 99 óta az összes albumukat, és mindegyikről pár kedvenc számát! És, ami meglepett, a Supermassive black hole nem volt köztük, mert még SOHA SEM LÁTTA A TWILIGHTOT!!!! Elképesztő volt! Belészerettem! Hogyan közeledjek hozzá? Ó, jaj. Azóta is az Undisclosed Desires jár a fejemben.


2014. okt. 16. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess, de ez tényleg röhejes volt, már nekem ég a pofám.
2014. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
XD ja, nekem is
2014. okt. 16. 13:46
 3/3 anonim válasza:

Hm , érdekes .

Tudod a nevét , vagy valami infót ami alapján meg tudod keresni a 7.5 miliárd ember között ?

2014. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!