Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életünk során hányszor vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életünk során hányszor vagyunk olyan igazán szerelmesek? Úgy tényleg nagyon. És mi van, ha mind viszonzatlan?

Figyelt kérdés

#szerelem #olcsó_maszturbátort_keresek
2014. okt. 16. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs kijelőlve hogy hányszor kell szerelmesnek lennünk :D a lényeg hogy tanulj belőle akárki akármit mond a viszonzatlan szerelemből nagyon sokat lehet tanulni persze miután "kitisztul" a fejünk !!!!
2014. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tök felesleges ilyeneken filózni. Minden embernél más.
2014. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1......2


2 a max

2014. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Változó. Azért azt nem hiszem, hogy egy életben olyan nagyon sok igazán mély, hosszan tartó, szeretetteljes szerelem lenne. Plátói szerelem, rajongás egy elérhetetlen valaki iránt persze lehet több is, de az igazi szerelem más. Olyat nem sűrűn találni.

Nekem a férjem a második igazán nagy szerelmem.

2014. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
# 3: Basszus! Remélem azért ez nem így van. :/
2014. okt. 16. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Utoljára gyerekkoromban voltam szerelmes. Ez elkeserít. Még emlékszek milyen jó érzés volt, akkor is, amikor nem viszonozták. Egy kivételével ez mindig így volt, de az az egy is nagyon rövid volt. Nem tudom, leszek-e még valaha szerelmes, de egyre kevesebb esélyt látok rá.


30F

2014. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18 évesen volt az első. Az csak plátói volt. A második 27 évesen. Akkor már próbálkoztam, de hiába. Mikor jön a következő. Most vagyok 30, lassan már késő lesz. :(
2014. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem is plátói volt az első szerelmem és a másodiknál pedig próbálkoztam is, de hiába. Csak én 18 éves vagyok és k*rvára remélem, hogy leszek még szerelmes és az viszonzott lesz.


:(

2014. okt. 16. 22:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig nekem is csak 1 volt és plátói. :/
2014. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én amióta az eszemet tudom mindig szerelmes voltam valakibe. Már a bölcsiben is. És ahogy nőttem mindig egyre mélyebben éltem meg ezeket a plátói szerelmeket. Hiába voltak plátóik, a mai napig álmodni szoktam velük, mert annyira mély nyomot hagytak bennem.

De 2 fiú volt, akinél azt hittem meghalok hogyha nem lehet az enyém. Az egyik 14 éves koromban, a másik 17 évesen. Egyikkel se jártam csak ilyen próbálkozások voltak, csóknál több nem történt. Minden este elalvás előtt újra éltem azt a néhány csókot. Másra sem tudtam egész nap gondolni, csak arra a néhány szép órára amit együtt töltöttünk (én abban a reményben, hogy összejövünk, de persze nem lett folytatás). Kinyomtattam róla fényképet, és kiraktam a szobámba, egy másikat pedig mindenhova magammal vittem. Az sms-eit ezerszer elolvastam, pedig már kívülről tudtam, hiszen nem volt túl sok. Az utcán is csak őt kerestem a szememmel, az autók rendszámaiban is vagy a monogramját vagy a születési dátumát véltem felfedezni. Teljesen megszállott voltam.


De azt hiszem nálam a családi nyomás és komoly szeretethiány okozta ezeket a mély érzelmeket. Amióta elköltöztem otthonról sokkal pozitívabb, vidámabb ember lettem, nem olyan keserű és magányos mint azelőtt. Jelenleg 5 éve tart a szerelmem a férjemmel, aki ugyanolyan szenvedélyes mint én. Ő hasonlókat élt meg korábban - csak mivel fiú, neki nem mind plátói szerelem volt, inkább egy-két éjszakás kaland, rajongás, és csalódás. Most viszont végre egymáson kiélhetjük a rajongásunkat, ami folyamatosan csak erősödik. 28N

2014. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!