Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon meddig megy ez még így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meddig megy ez még így? Mit tegyek, hogy véget érjen?

Figyelt kérdés

Egyik nap még bosszúért kiálltok, másnap megbocsátok és epekedve vágyom utána. És ez így váltakozik újra meg újra.

Pedig Június óta nem találkoztunk és nem is beszéltünk, s szinte mindent megtettem, hogy elfelejtsem.

21/f



2014. okt. 10. 09:38
 1/3 csabika1971 ***** válasza:

Buliz, szórakozz, ismerkedj, vesd bele magad az életbe. És nem csak látszatra hanem tényleg valósan is.

És keres valamit mivel szabadidődben letudod kötni magad és gondolataid elterelni róla.

Erre legjobb a munka, az ember elégé belé tud temetkezni, hogy minden másról megfeledkezzen.

2014. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozz tovább a felejtéssel mert ennek így semmi értelme.
2014. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, csak az a szar, hogy még mindig az életem része és úgy néz ki, az is marad, mert akkor sem jó, ha teljesen megválunk egymástól de akkor sem, ha együtt vagyunk...


Mit tett?

Idővel ez enyhülni fog. Vedd úgy, hogy ő a múltad. Ha nem múlik, akkor majd egyszer - ha nyugodtabb leszel fejben -, keresd fel és szépen szédítsd el, aztán ejtsd fejre :D

2014. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!