Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan tudnám kideríteni hogy mit gondolnak? Milyen jelek vannak amiket ha észreveszek rajtuk az jelent valamit?

Figyelt kérdés
valahogy a fiúk sosem tekintenek rám sehogy. se barátként, se szerelemként, se semmi. én csak úgy vagyok és tudnak rólam. hallottam már tőlük hogy szerintük szép vagyok (nem tudták hogy hallom). de egyszerűen semmi. néha köszönnek de minden lánnyal barátkoznak csak velem nem. olyan furán érzem magam ettől. van egy fiú aki nagyon tetszik és a hivatalos iskolai dolgokon kívül (pénzszedés vagy ilyesmik) még sosem beszéltünk. láttam már hogy nézett de nem olyan titokban szerelmes vagyok beléd nézés (oké ez furán hangzott). semmit sem szeretnének rólam tudni, én viszont szeretném megismerni őket. nem merek odamenni hozzájuk mivel elég félénk vagyok....

2014. okt. 16. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Legalább terólad tudják hogy vagy,nem pedig a fejedre sza rnak.
2014. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még fiatalka lehetsz...
2014. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát azért ezt sem úgy kell elképzelni hogy tudnak rólam mindent. sokan még a nevemet sem tudják. van olyan dolog ami kiderült rólam és arról kérdezősködtek meg azt az egy dolgot tudják, de azóta rám is magasról szarnak, néha rám néznek, néha köszönnek de túlzásba nem viszik csak ha az utcán meglátnak ilyen "az lehet az osztálytársam, nem?" fejet vágnak
2014. okt. 16. 21:55
 4/6 A kérdező kommentje:
a fiatalság nem mindig jelenti azt hogy éretlen is az illető. igen, fiatal vagyok de szerintem a korosztályomhoz képest elég érett
2014. okt. 16. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerős... Hány éves vagy?
2014. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok de 9-es
2014. okt. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!