Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok tenni, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok tenni, amikor kiderül, hogy senki sem szeret titeket?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez többször előfordul?
2014. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Már megszoktam, szóval élnék tovább úgy, ahogy eddig.
2014. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sirok :(
2014. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Az ellenkezője lenne már inkább furcsa igazából,annyira megszoktam,hogy senki rám se hederít...
2014. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TheHope ***** válasza:
30%
Mi van ha csak nem tudsz róla...? Szerintem az hülyeség,hogy senki sem szeret. Mindenkit szeret valaki. Csak sokszor nem vesszük észre a fától az erdőt,vagy nem tudunk róla :)
2014. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na mégegy IQ betyár kérdés.
2014. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

engem mindenki szeret,magukat ostorozva szeretnek napról napra.


de ha nem így lenne,és megvetnének,akkor is ugyanazt érezném. :)

2014. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem biztos szeret téged valaki. Ritka az olyan, hogy valakit nem szeret senki... Max úgy érzed, hogy nem szeretnek. Ahhoz nagyon rossz embernek kellene lenned, hogy ne szeressenek.
2014. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TheHope ***** válasza:
8-as nem annak a függvénye,hogy szeret valaki,hogy jó vagy rossz ember vagy. Minden embernek megvan a joga ahhoz hogy szeressék és hogy szeressen. Egyébként meg mindenki úgy próbál életben maradni/jobb életet teremteni ahogy tud és mint tudjuk mindennek ára van. Ráadásul a "rossz" emberek nagy része pont azért rossz,mert ők a legmagányosabbak és ők vágynak leginkább bizonyos dolgokra (bizonyított tény,hogy a kriminálpszichológusok szerint a legtöbb sorozatgyilkos az elfojtott szexuális vágy meg nem élése miatt válik azzá pl.).
2014. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!