Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyilvános helyek, ahol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános helyek, ahol lehet szexelni? Utca, park, kocsma? Budapesten belül.

Figyelt kérdés
Nagyon ki szeretném próbálni, most van is valaki, akivel lehetne. De nem tudom, hogy hol?

2014. okt. 16. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Nyilvános helyen nem szabad szexelni!
2014. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Trafik
2014. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
A parlamentben.. ott sok a b@ßz.ás átbas.zás, meg.bas.zá$
2014. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De most komolyan :D Ne trollkodjatok már
2014. okt. 16. 22:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha én is nézhetem közben, akkor segítek. :D
2014. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nyilvános helyen még nem próbáltuk, mert még a végén a rendőr is megb*sz. De adok tippeket:

A csilláron nagyon felvillanyozó, víz alatt viszont lélegzetelállító. Disney Land-ben meg egyszerűen mesés!

2014. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
75%

Lánchíd tetején

Valóvilágba

2014. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nektek is ez a perverzitásotok? Mi már csináltuk fürdöben, kapualjban, Margitszigeten padon, aluljárokban, nyilvános wc-kben, muzeumokban, mozikban, szinházban, választáskor a fülkében, stb. Nagyon izgi!!!!!
2014. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

Már miért ne lehetne nyilvános helyen szexelni?Amig nem bukik le az illető,addig "lehet"

Én is szoktam nyilvános helyen szexelni,park, játszotér,ovoda(esteflé,nincs gyerek),park...stb...

2015. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Jó kis játék a törvény megszegése. Végülis miért ne, vegyétek kutyába a szabályokat, amiket egyébként a ti érdetetekben és gyerekeitek érdekében is hoztak.

Kíváncsi lennék, az a "mos van is valaki" meddig volt igaz. Azóta gondolom, már másvalaki van, esetleg több "valaki" is volt azóta

2015. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!