Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem szomorú, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem szomorú, hogy ennyire félniük kell a lányoknak attól, hogy megerőszakolják?

Figyelt kérdés
Tegnap este busszal mentem haza és kevesen voltunk a buszon. Tőlem pár üléssel hátrébb leült egy lány. Később három srác felszállt a buszra, de semmi nem történt. Nevetgéltek, hülyéskedtek. A lány odajött és remegve kérdezte meg, hogy odaülhet e mellém, mert nagyon fél. Megkérdeztem tőle, hogy mi bántja. Szinte súgva mondta: "félek, hogy megfognak erőszakolni." Azóta is ez jár a fejemben...
2014. okt. 17. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy volt már ilyen tapasztalata. Akkor rossz lehet neki kiheverni. Jól tetted, hogy nem zavartad el.
2014. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Én meg félek, hogy megb asz a matektanár.
2014. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
De, eléggé szomorú... Velem is megtörtént már hasonló helyzet... :(
2014. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
10%

Nem is baj.Féljenek csak.Szerintem meg az a szomorú,hogy egy csúnya fiúnak sosem lehet barátnője,csak semmibe nézik vagy kinevetik...bezzeg akkor nem ilyen kis álszentek,csak amikor segítség kell.Egyébként nagyon nagy pofájuk van.

ÜDV MV.

2014. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Annyira rossz érzés volt... De az a tekintet borzasztóan bennem van. Ami rémület volt a szemében... Talán életem végéig emlékezni fogok rá.
2014. okt. 17. 18:46
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
MV: te megerdemled, hogy egyedul pusztulj, mert soha nem lesz senkid :)) puszillak
2014. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nyilván már egyszer történt vele ilyen. Nehéz kiheverni az ilyet, bár nekem csak sejtéseim lehetnek erről.
2014. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Amíg egyes fiúk úgy gondolják, hogy ha egy lány nemet mond igazából igent akart és ha megerőszakolják a lányt, akkor a lány is akarta, mert kellette magát, vagy az erőszak az onnantól erőszak, hogy utólag meggondolja magát a lány, addig sajnos ez egy mindennapi esetnek számít.
2014. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Azért ez nem volt normális viselkedés a lánytól. Persze, majd egy buszon! fogják megerőszakolni.
2014. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
Ez a sztori egy a Lájfponthú-hoz méltó gyenge koholmány. Persze, a buszon fogják megerőszakolni. Állítom, még csak feléje sem néztek. És tőled nem félt volna kedves kérdező?
2014. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!