Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik rögtön r. bancnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik rögtön r. bancnak azt a lányt, akinek megvannak az igényei? Legyen az külső, belső vagy anyagi.

Figyelt kérdés

Külsőre legyen magasabb mint én cipőben, +180cm, sötét haj.

Belsőleg, őszinte, határozott, magabiztos.

Anyagilag annyi, hogy legyen minimum annyi a keresete, mint nekem.


Tudom, hogy a szerelem számít, de én nem akarok senkinek sem fizetni a vacsoráját napi szinten, szállodát, közös programokat. és lemondani sem szeretnék semmiről sem.


23L


2014. okt. 17. 19:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mennyit keresel? :D
2014. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Az a kérdés szempontjából mindegy, én a saját részemet fizetem, a páromét nem fogom.
2014. okt. 17. 19:26
 3/29 anonim ***** válasza:
Az nembaj, ha megvannak az igényeid, de azért abba is gondolj bele hogy a dolgok változnak, minden téren. Én pl amikor összejöttem a férjemmel, akkor többet keresett mint én, de az élet úgy hozta, hogy most viszont én keresek többet. De ettől még ugyanúgy szeretem, te elhagynád egy ilyen helyzetben? Arról meg nem is beszélek, hogy azért külsőleg is változáson mennek át az emberek...a pasik sokszor sörhasat eresztenek, a nők is felszednek azért legtöbbször magukra miután szülnek...szóval, a kérdés csak az, hogy ezek a dolgok majd később,évek után mennyire fognak zavarni...
2014. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

150 kg vagyok :D Azonban amit felsoroltál mind megvan, sőt én mindig felajánlom hogy a tiédet is fizetem. Na ilyenkor mi van?:O :D

Szóval tessék odatenni hogy azért emberi alkat.. :D Ne medve ^^

2014. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#2. Természetesen az más, hogy ha közben változik az anyagi helyzet. Az alapján amit írtál, nem mindegy hogy te keresel azóta többet vagy ő kevesebbet. Ha az előbbi akkor nincs gond, ha az utóbbi, akkor kérdés hogy mennyivel és hogy a közös programok megmaradnak-e. Ha megmaradnak a közös programok, akkor semmi gond. Sörhassal nincs gond, a kérdésben nem is írtam ilyesmit, hogy nekem szálkás pasi kell, stb. Én hízni nem fogok szülés után sem.


#3.: Magasságot írtam és hajszínt külsőre, testalkatot nem. Semmi gond nincs a duci fiúkkal. Azt fogalmam sincs hogy miből gondolod hogy van annyi a kereseted mint nekem, így látatlanban...

2014. okt. 17. 19:41
 6/29 anonim ***** válasza:

Ki szerint vagy r.ibanc? Ne hergeljük már a népet!

Max anyagiasnak mondanálak, ezzel viszont nálam esélyed sen lenne, pedig valószínűleg mindegyik kritériumod igaz rám. (a fizetéseddel nem vagyok tisztában).

2014. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Érdekes, és te miből gondolod azt hogy nincs annyi mint neked(vagy több)? :)

Én azért gondolom azt mivel van egy átlag feletti keresetem, ami nem mondható kevésnek.Szállodáról, vacsoráról beszélsz, szóval biztos nem minimálbér körül vagy, de ha tippelhetnék nettó 220? :)

2014. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Az a baj manapság, hogy az emberek lista alapján választanak keresnek párt.


Mint a piskótához, kell 6 tojás, cukor liszt...


Ha megtetszik nekünk a másik , elsőre úgysem a fizetését kérdezzük meg, elsőre kiderül hogy normális e az illető és szívesen megismernénk-e, és a legtöbb helyzetben a listánkat már elhagyjuk.

2014. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ne legyen fontos a keresetem. Nem a válaszolók keresetével szeretném összemérni, nem erről van szó most.
2014. okt. 17. 19:50
 10/29 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Ő keres sokkal kevesebbet, a stresszes munkáját lecserélte egy olyanra ami nem olyan stresszes, viszont lényegesen kevesebbet is keres vele, kicsit nehezebb azért azóta kijönni havi szinten, de megoldjuk..:)

A közös programok nem vesztek el csak átalakultak mióta született egy gyerekünk...

Jahh és nem szülés után híznak a nők általában, hanem terhesség alatt, amit nem olyan könnyű leadni...pl szoptatás alatt tilos diétázni, és átlagban 1 évig azért szoptatnak a nők, itt azért a párom részéről is szükséges a tolerancia a plusz 20 kilómmal kapcsolatban, és hidd el én is úgy terveztem h nem fogok hízni semmit sem...:P

2014. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!