Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy lányba halálosan szerelmes vagyok, ő meg nem viszonozza?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam rajta tultenni magam, es nem ment. Ez az egész már egy éve tart és nem tudom mit csináljak. Megpróbáltam mást is keresni, de nem ment. A szívem vissza húz hozzá de ő ezt nem érti meg. Próbáltam már a kedvébe is járni vettem neki meglepetésnek csokikat, körömlakkokat stb. Nem vagyok az a bunkó paraszt tipus. Nem cigizek nem iszok. A tanulmányi eredményeim is átlagok. Szóval teljesen átlagosnak vagyok mondható. Én 16 vagyok ő 17 lesz. Aki tud segitsen.

2014. okt. 17. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
majd jön jobb, szebb, megértőbb....
2014. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez még csak diákszerelem, egyszeruen nem tudod feldolgozni hogy nem talal viszonzásra a szerelmed. Még annyira fiatal vagy, hogy kicsit hagyd békén azt a lányt, téged is zavarna ha egy lány odáig lenne érted, te meg lehet nem akarnál tőle semmit..Járjál el sportolni, szórakozni és lehet 1-2 év mulva amikor érettebbek lesztek egy szerelmi kapcsolatra akkor összejöttök, vagy most még változik az izlesed is, ami 16 éves korodban bejött az lehet 18-ban már nem is fog tetszeni. Tehát állj kicsit le erről a szerelem témáról foglalkozzál mással, később térj vissza.
2014. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még valami. Sokat foglalkozok vele. minig meghallgatom ha valami baja van. És mindig elkisérem az iskolába meg haza.
2014. okt. 17. 22:03
 4/8 Lyukas Fasírt válasza:
100%
Egy dolgot véss a fejedbe, de az örökre! Ha szerelmes vagy egy lányba, akkor soha a büdös életbe ne legyél a barátja! Csak magadat építed le vele, ő pedig még élvezi is.
2014. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát ezen sajnos nem lehet segíteni. Bár nem tudom hogy beszélő viszonyban vagytok-e mindettől függetlenül, de próbálj a közelébe férkőzni, de semmiképpen ne legyél nyomulós! Próbálj közös témákat érdeklődési köröket keresni, vagy hobbit amit együtt tudnátok csinálni. Legyél a közelében a fontos pillanatoknál, pl. szülinap, vagy amikor szomorú vagy lehangolt stb. Egyenlőre csak legyél a barátja.Próbáld kideríteni hogy milyen típusú fiúk jönnek be neki. Aztán hátha átvált a dolog nála. De lehet hogy nem...
2014. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapszabály az, hogy minél jobb képű, sikeresebb vagy annál vonzóbbnak találnak jó csajok is.


Ha nem érzik benned a csajok a tökös, sikeres srácot, csak azt, hogy a pincsikutyájukként lesed minden kívánságukat, akkor barátzónába raknak.


Ne egy konkrét csajt akarj megszerezni, hanem arra törekedj, hogy elérj olyan szintet, hogy számodra minél kívánatosabb csajok számára is vonzó legyél.


Középsulisként már az elég ha jól nézel ki (kis izmot magadra szedsz, adsz megjelenésedre), sportolsz, van annyi zsebpénzed, hogy csajt néha el tudjál hívni valahova, normálisabb sulikban meg az is becsülik, ha látják hogy tanuláshoz sem vagy hülye.

2014. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
3. válaszoló, ez nem minden esetben igaz...én sok olyat láttam már hogy először a barátjának kellett lennie, meg kellett ismernie és aztán tudott csak a pasija lenni.
2014. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Paprikáskrumplit.
2014. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!