Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Szerelmes vagyok a tanáromba, mit tehetek, hogy viszonozza?

Figyelt kérdés

Nincs barátnője, felesége, gyereke, semmi.

Teljesen belezúgtam, de mindjárt itt a nyár, és akkor nem fogok vele találkozni. Már lassan 2 éve, hogy ásra még csak gondolni sem tudok rajta kívül. Tudom, hogy egy hisztis kis idiótának néztek, de még hétvégenként is annyit szenvedek miatta, meg múlt nyáron is teljesen depis voltam, hogy nem látom, nem tudom, mi van vele.

Én amúgy komolyabb kapcsolatot szeretnék tőle, de persze addig titokban, amíg el nem ballagok. Meg igazából nem is kéne, hogy összejöjjünk, csak tartsuk a kapcsolatot.

Remélem értitek, mit akartam ebből kihozni, és tudtok segíteni. :)


2013. ápr. 28. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? és ő mennyi?
2013. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, Ő 31. Tudom, hogy így nagyon durván hangzik, de tényleg szeretem, nem csak "rajongás" vagy "fellángolás".
2013. ápr. 28. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd már el... Soha nem fog rád úgy nézni, mint olyasvalakire, akivel egy párt alkothatna. Ez az esetek 99%-ában így van. Ha meg mégis megfordult volna a fejében, valószínűleg akkor is van annyi esze, hogy nem kezd a diákjával. Verd ki a fejedből!

Nekem is volt ilyen, egész nyáron a tanáromon rágódtam, rengetegszer vele álmodtam, elképzeltem magunkat együtt.. Most így utólag belegondolva tiszta idióta voltam :D 15 éves voltam akkor.

Addig amíg ezen a pasason rágódsz, magadtól veszed el az esélyt, hogy egymásra találjatok egy korban jobban hozzád illő sráccal. Ne rontsd el az idei nyarad is! :)

19/L

2013. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Foglald le magad valamivel, legalább addig se rágondolsz. Szerintem is ki kéne verned a fejedből őt.
2013. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Tudom, hogy jót akartok, higyjétek el, megpróbáltam elfelejteni. Kb. másfél évig mást sem próbáltam, mert nagyon megijesztett, hogy ezt érzem. De olyan, mintha egy labdát próbálnék a víz alá nyomni, újra és újra feljön, akárhogy próbálom. Múlt nyáron is mindent beleadtam, hogy ne gondoljak rá, elterelődjön a figyelmem, de egyszerűen nem megy. Múltkor már direkt megutáltattam magam vele, hogy még csak hozzám se szóljon, de csak rosszabb így. Tudom, hogy még "kicsi" vagyok hozzá, de tényleg úgy érzem, csak akkor lehetek boldog, ha vele vagyok. Na jó, ez drámaian hangzik,de így van. Ezért szeretnék valamit tenni.
2013. ápr. 28. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:
jaj ez dearanyos volt=) "labdát próbálnál lenyomni újra és újra feljön" ez jó hasonlat volt, írhatnál egy verse=)
2013. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!