Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti mikor szoktatok ajándékot venni a párotoknak?

Figyelt kérdés
Mert én a barátomtól csak akkor kapok valamit, ha névnapom v. szülinapom van, vagy valamilyen ünnep van. Nem szokott csak úgy meglepni semmivel. Nem várnék tőle drága dolgokat, csak valami apróságot, virágot, csokit stb. Én szeretnék neki venni néha dolgokat akkor is ha nincs alkalom, mert az olyan jóleső érzés, ezért nem értem, hogy ő miért nem akar nekem örömöt szerezni. Már említettem neki, de azt mondta, hogy ezt ő nem tartja fontosnak, mert egy öleléssel jobban ki lehet fejezni az érzéseket, mint egy szál virággal. Ti mit gondoltok, hogy vagytok ezzel? Én néha azt gondolom nem is szeret igazán, mert nem akar örömöt szerezni és nem akar rám költekezni, ha nem muszáj. Légyszi írjátok le ti mit gondoltok erről. Ti milyen gyakran vesztek ajándékot a párotoknak?
2014. okt. 17. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor valami rosszat csináltam. Kb. 3 naponta. :D
2014. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 3 esetben adok:

-szülinap

-névnap

-ha megcsaltam


Többet nem költök rá.

2014. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek vennék neki? senki nem mondta neki,hogy jöjjön össze velem :)
2014. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát cicám ha neked az szerez örömöt ha egy fiú költ rád és más semmi akkor bajok vannak a fejedben...
2014. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"egy öleléssel jobban ki lehet fejezni az érzéseket"

ezzel lányként totálisan egyet értek, nem kell virág meg csoki, öleljen és pusziljon meg, sokkal többet ér. Szülinap, Karácsony, esetleg névnap oké, amúgy minek kéne ajándékozni? Nem az ajándékokról szól egy kapcsolat.

2014. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!