Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hahó! Ti milyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hahó! Ti milyen ajándékot adtok párotoknak idén karácsonyra? Korotokat is légyszíves, és hogy milyen értékben?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom mindenki ismeri a barátnőjének az ízlését és azt is

időben elkezdte kipuhatolózni, hogy mire vágyik. Így szinte mindenki mást vesz majd. De ha nincs ötleted akkor a googleba írd ezt a semmire való kérdésedet.

2013. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én egy karláncra vagy nyakláncra gondoltam, olyan 15000-20000 ft környékén, ha karlánc akkor belegravíroztatom a nevét.


30/F

2013. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindig tartottam magam ahhoz a hagyományhoz, hogy csak saját készítésű cucc lehet a párom ajándéka (én ezzel tiltakozok az ellen, hogy a karácsony át ment a szeretet ünnepéből a shoppingolás ünnepében).


Idén úgy döntöttem, hogy a párom egy saját barkácsolású mappát kap tőlem.

A családom meg saját készítésű trüffelt.

És a legjobb fiúbarátomnak kötök egy sálat.

2013. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát abban egyetértek az előttem szólóval, hogy nagyon elanyagiasodott ez az ünnep, de azért nem az oviban vagyunk már, hogy saját barkácsolású ajándékokat adjunk a másiknak, értem mi a gesztus lényege, de ez akkor is gyerekes.
2013. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szerintetek 16 évesen 5000 ft értékű ajándékot elég venni?
2013. dec. 10. 17:30
 6/10 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy nem lehetek pénzes ember :( annyi korombeli vesz órákat meg ilyen drága cuccokat barátaiknak/barátnőiknek. nekem ez felszínes ilyen korban. de akkor is kicsit bánt hogy én csak ennyit engedhetek meg magamnak
2013. dec. 10. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne légy hülye. 30 éves korodra tudod, hogy megbánnád ha minden nődnek 20.000 ért vennél valamit? Fontos azért, hogy mióta vagytok együtt. 1 év alatt 5000 ft fölé sose menj akár milyen idős vagy! SOSE!!!! Az értékesebb ajándékokat (drágább)majd idővel vedd meg. Most vegyél neki valami aranyosat. DE többre mész ha az édesanyádnak veszel valamit mert ő biztosan veled marad :D
2013. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az utolsóval egyetértek. Inkább anyukádnak vegyél 5000-ért valamit, hisz akárhogy nézzük, ő sokkal jobban megérdemli.

Fiatal vagy még, gondolom a barátnő is az :) Szerintem bőven elég 3000 Ft értékben nézelődni. Annyi minden van már, ami olcsón belehet szerezni és szép.


Egyébként én egy kisbaba bodyt adok a páromnak, amin rajta vannak apa feladatai és ki van pipálva a sörivás :) Ezen kívül mézeskalácsból készítek neki egy fenyőfát :) Valószínűleg lesz még valami, csak még nem találtam ki


20/ 9 hkm

2013. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én lány vagyok :D :O
2013. dec. 10. 19:16
 10/10 ASDsrác ***** válasza:
én veszek egy sportverdát kb 150.000.000
2013. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!