Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Csak áltat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Csak áltat?

Figyelt kérdés
10 hònapja màr beszélek vele. Eleinte nekem is csak baràt volt majd elkezdtem többet érezni. Egy baràtnőmnek elmondta,hogy akar engem velem akar lenni majd ebből vita lett köztünk. A a ellaposodott,de néha 2-3 havonta megint feljött. Egyik nap azt mondta nem tud velem baràtkozni akkor ha nekem valaki tetszik,ha egy fiù baràtomnàl alszom,mert nem vagyok neki közömbös.18/L
2014. okt. 18. 02:55
 1/3 anonim ***** válasza:
egyértelmű h többet akar és nem áltat.Inentől kezdve rajtad múlik h te mit akarsz.Többet vagy nem és azt mond is el neki.
2014. okt. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy mit érzek. Az a furcsa,hogy mindig amikor kezdenék tùllépni akkor hùz vissza,de előtte elmondja egyszer,hogy màst szeret meg engem sose fog szeretni. Így azért annyira nem egyértelmű.
2014. okt. 18. 03:02
 3/3 anonim ***** válasza:
ne hagyd magad visszahúzni.Ne is találkozz vele
2014. okt. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!