Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik osztálytársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársam, vagyis hát jó fiúbarátom tegnap nagyon érdekesen viselkedett. Vajon mit akarhat, vagy csak en gondolkodom tul ezt az egeszet?

Figyelt kérdés

Persze ő mindig ilyen velem, de, olyan megmagyarázhatatlan volt, nekem nagyon jól esett, hogy igy torodik velem. Csak hát a fiúkon olyan nehez kiigazodni. De nála soha nem tudom, hogy akkor most csak hülyülésre meg szorakozasra megy ez vagy most tenyleg komolyan is gondolja.. A legjobb baratnom is mondta h valoszinu tegnap azt akarta hogy jo kedvem legyen :) hát sikerult,de hjahj,összevagyok én zavarodva ettől az egésztől!Nemtudom,hogy mit csinaljak,mert igen bevallom,tetszik,és megszerettem,még sokszor olyanokra is gondolok h legszivesebben megölelném,meg hasonlok :/ Segitseget kernek,hogy mivel tudnam jobban ereztetni vele hogy fontos nekem :) 


14/L



2014. szept. 27. 09:14
 1/3 PearlDiver ***** válasza:

Azért leirhatnad, hogy pontosan mit csinált :-)

A nézéseddel, mosolyoddal, apró érintésekkel sok mindent ki tudsz fejezni!

2014. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valami hétszer kimondta hangosan a nevemet :D :) mindig tolem kér tollat xD,es mindenfelet kerdezget,olyan aranyos :) meg mellem ult tegnap,vagy epp a helyemre..hasonlok.

Koszonom,megprobalom.

2014. szept. 27. 09:35
 3/3 A kérdező kommentje:
jah meg a barátnőimmel a suliba azon nevettunk,arrol beszelgettunk hogy kinek vannak azok a ,,gödröcskéi,, :D ha nevet ugye,és ezt meghallota és rávágta rokton h : a ..-nak van :) !! vagyis nekem,a nevemet mondta...én meg csak nevvem olyan boldogsag elkapott.
2014. szept. 27. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!