Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mivel lepitek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mivel lepitek meg a barátnőtöket Valentin napon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Miféle barátnőmet? :D
2010. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha nem hagynám figyelmen kívül a virágárusok erőltetett ünnepét az kétségkívül meglepné.
2010. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt megkértem páromat, hogy ne nagyon tervezgessen, mert hülyeségnek tartom ezt a napot. Azt is elmondtam neki, hogy ha mindenképpen szeretné, akkor egy szál virág, vagy reggel hozza az ágyba a reggelit, vagy mit tudom én, de ne vigye túlzásba! Végül abban maradtunk, hogy elmegyünk együtt egy gyógyfürdőbe, és döglünk együtt egy napot :) Szerintem ez a legjobb, és még nem is kerül sokba! :)
2010. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
bár én lány vagyok magamból kiindulva tudom h általában a lányok mindenek örülnek ha oan vkitől kapják akit szeretnek...de ne vidd túlzásba az ajándékozást... te ismered te tudod mit szeret legyen személyes ajándék (személy szerint azt mondom h ne virág legyen azt egy idegenek is tucc adni arról nemis beszélve h elhervad kiszárítva nem olyan szép..tehát jóformán nem marad semmi belőle...)ha már mindenkép megakarod lepni legyen vmi plüss...de még jobb ha már a szerelmesek napjáról beszélünk az ha együtt mentek valahova vagy együtt csináltok vmit..:D
2010. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Egy kib*szottnagy pofonnal.
2010. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
semmivel,mert nincs meg amúgy se szeretem ezeket a mű ünnepeket!
2010. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én egy kis törpenyuszival fogom meglepni! :) Lehet,hogy hülyeség, mert nincs Húsvét, de mindig mondja, hogy tetszenek neki és, hogy neki is kell olyan:) Szal én egy kisnyuszit veszek piros masnival:) Remélem segítettem! ;)
2010. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vibrátorral :DDD
2010. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én Ünnepek elött mindig összeveszek a barátnőmmel,és csak ünnep után egy héttel békülök ki vele!
2010. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kiadós dugással!!!
2010. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!