Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mennyire vagytok romantikusak? Nektek mi az ami már túlmegy a romantika "határán"?

Figyelt kérdés
Mi számít nektek romantikusnak?
2014. okt. 18. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmennyire. L
2014. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát... hogy mennyire vagyok romantikus azt pontosan nem tudom, de eléggé. Szeretünk a barátommal összebújni, nálunk egy ölelés hosszú és érzelmes és szavak nélkül is tudjuk mire gondol a másik. Imádom ahogy csillog a szeme *.*
2014. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az #1-es romantika, akkor én semennyire. :D
2014. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszett a képem?:(
2014. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

szerintem egy nő legyen romantikus érzelmes és nagyon nagyon jószívű,minden más nő hiába született,nem élet csak mocskos hús,amit elfogyasztok és kiokádok.


:)) szóval legyen érzelmes.

2014. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Off: 066Apollyon330 ki bántotta a kis egódat? Nem tudom minek szántad, vicces nem volt, ha meg igaz úgy orvosi segítségre van szükséged. Mindenesetre sajnállak. Jobbulást.


On: kérdező, én semennyire se vagyok romantikus, és a nyilvánvalót se szeretem mondogatni (nem kényszerből vagyok valakivel hanem szerelemből, minek azt folyton mondogatni, ha valakit szeretnek azt érzi) nekem nem sokat jelent egy virág vagy egy drága ajándék jobb szeretem az őszinteséget és ha a másik tisztel és egy fárasztó nap után se idegesen letorkol hanem tud normálisan szólni hozzám.

2014. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!