Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire vagytok romantikusak, illetve mit jelent nálatok a romantika?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy én várok-e túl sokat a páromtól, aki nem túl romantikus. A SZERETLEK nála már romantika...
2012. szept. 25. 14:51
 1/4 ASOT ***** válasza:
a romantikának nem sok köze van a kimondott szavakhoz...az a tettek ről szól a cselekvésekről, a másik érintéséről, nem feltétlen a szavakról
2012. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A romantika valóban nem egy szón múlik.Az a történéseken alapszik.

Ahogy az első írta

2012. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, azért írtam, hogy neki már a Szeretlek szó is romantika... Szerintem azért nem...De semmi romantika nincs az életünkben.
2012. szept. 25. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok romantikus. Nálam max egy szál virágig, egy bókig terjed.
2012. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!