Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha bejön egy osztálytársam? (többi lent)

Figyelt kérdés
11.es vagyok és van egy osztálytársam akit idén vettem észre hogy nagyon durván jól néz ki 9.ben és azelőtti nyáron néha beszéltünk meg rámírt meg beszéltünk párszót suliban úgyhogy lehet hogy tetszettem neki de utána kb mindig volt barátom vagy szünet volt szóval azóta semmitnem beszélünk néha kedveli a képeimet és ennyi.És nálam teljesen egyértelmű hogy nem nyomulunk osztálytársra és nem is akarok vele összejönni de olyan nehéz nem bámulni és mondták is bnőim hogy szerintük összeillünk és tényleg úgy néz ki hogy készvagyok tőle..szerintetek mit kellene?
2014. okt. 18. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz nála és ha tényleg összeilletek akkor jó lesz minden
2014. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit csináljak ha bejön egy osztálytársam?


Küld ki...


Írj rá facebookon vagy mittudomain.

2014. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nemhiszem hogy jó ötlet lenne ha összejönnénk legalábbis én az ilyentől nagyon tartok hogy osztálytárssal..ilyenből csak rosszat láttam.és amúgy se tudom hogy kezdeményezzek eddig mindig más tette
2014. okt. 18. 19:09
 4/4 A kérdező kommentje:
küldjem ki?:D erre én is gondoltam
2014. okt. 18. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!