Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem hiszem el! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem hiszem el! Miért történik velem ilyen? És miért csinálja?

Figyelt kérdés

Roppant félénk, visszahúzódó lány vagyok, ráadásul ritkán tetszenek meg férfiak, szóval nehéz eset, hosszú évek óta nem voltam senkivel.

2 hónapja összejöttem egy pasival, akit már 6-7 hónapja ismerek, azóta kerülgettük egymást. Hihetetlenül örültem, hogy milyen férfit találtam, kedves, jó ember, humoros, segítőkész, a szex elképesztő, szóval minden ok.


Egyszercsak beközli egy hete, hogy neki felesége van. Én padlót fogtam. Nagyon kész lettem, mert eléggé beleszerettem mostanra. De ő meg elkezdte mondani, hogy én milyen csodálatos vagyok, neki is milyen elképesztő a szex, és hogy ilyen nővel ő még nem találkozott (ez nem ilyen szédítésféle volt, komolyan gondolta) és legszívesebben állandóan velem lenne, de most egy kicsit álljunk le a szex részével, mert fél ettől az egésztől, ő ilyet még sosem csinált, hogy valakivel szexel is, meg programokat is csinál, túlságos is tökéletes neki ez az egész.

Ehhez képest holnap találkozunk, de azt mondta, legyen csak közös program, nem jön fel majd hozzám, mivel "azt" a részét szüneteltetjük.

De akkor mégis mit akar? Valami olyasmit is mondott, hogy nem akarja elveszíteni a barátságomat, de én ezt nem értem.

Ráadásul mindezt szeretkezés közben bírtuk áttárgyalni, miközben pihegtünk, utána még jött még egy menet, ami olyan hihetetlenül gyengéd és érzelmes volt, hogy csak pislogtam.

Teljesen össze vagyok zavarodva és legszívesebben elzavarnám, hogy menjen vissza a feleségéhez, de még nem bírtam.

De ő miért csinálja ezt?


2014. okt. 18. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert egy rohadt senkiházi.Hagyd őt a fenébe,mert te nem vagy neki fontos,csak kihasznál és ki is fog mégjobban.
2014. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úristen, ez az ember aztán tud időzíteni... Na figyelj csak, nagyon gyorsan zárd le vele ezt az egészet, és mondd meg neki, hogy takarodjon haza az asszonyához. Semmiben ne reménykedj, bármit is mond, neki a család lesz az első, sajnos te csak szexpótléknak kellesz egy ilyennek. Nagyon sajnálom, és szégyellem magam őhelyette is, hogy lehet valaki ekkora tapló. Egyszerre 2 nőt tör össze, de majd úgyis visszakapja ezt. Férfiként tippem van, hogy miért csinálja, bár ez csak azért tipp, mert én ilyet sosem tennék, szóval nem bírok egy ilyen ember fejével gondolkozni de az lehet, hogy unja otthon a szexet és kell neki egy pótlék, csak éppen egy senkiházi, aki nem lát tovább a farkánál és nem esik le neki, hogy emberi érzésekkel játszadozik. Kitartást! 24/F
2014. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha minimális tartás van benned, akkor azonnal megszakítod vele a kapcsolatot. Legközelebb mi derüljön ki? Hogy van 3 gyereke?
2014. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:(((( köszönöm a válaszokat. én is tudom, hogy mi a helyes döntés, hiába mond szépeket, még ha komolyan gondolja is.

csak nem értem, miért akarja, hogy barátok maradjunk.

nagyon de nagyon csalódtam most, tényleg úgy megörültem, hogy végre van valakim, akit én is szerethetek, azt hiszem visszavonulok megint a kis csigaházamba egy időre.

na megyek bőgni. :)

köszi szépen a segítséget, megerősítést mindannyiótoknak. :(

2014. okt. 18. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg tudom mondani, hogy miért akar a "barátod" lenni, mert ismerek egy hasonló embert. Szép szavakkal kimagyaráz mindent. Eléri, hogy "az ő szemszögéből" láss mindent. A végén az lesz, hogy azt fogod gondolni, hogy az a helyes, amit ő tesz, és mindenre lesz kifogás, mindenre lesz valami, amivel ki lehet magyarázni, sőt, jó színben feltüntetni. Az ilyen emberekkel nagyon kell vigyázni, mert megcsalnak, családokat tesznek tönkre, és nem is érdekli őket. Akkor se, ha az a saját családjuk.
2014. okt. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Sírj, az jót tesz, megkönnyebbülsz tőle, ha még szeretnél beszélni vagy kell egy kis lelki biztosítás, nyugodtan írj rám :)
2014. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!