Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nedves más fiúra....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nedves más fiúra. Nem szerelmes és nemis érti önmagát. Csak engem szeret. Ez 1 nagyon erős kapcsolat 2nk közt, hiszem h ritka az ilyen mély kapcsolat. Nem értem miért történik ez, mi miatt van?

Figyelt kérdés
Most abban reménykedünk h a menstruálás miatt van és elmúlik.Nagyon fáj nekem ez,teljesen magamalatt vagyok,és a barátnőm is mert tudja, hogy fájdalmat okoz.Mit tegyünk?:S
2009. jan. 29. 00:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Stabil szerelmi kapcsolatban olyan nincs, hogy bármelyik fél egy másik emberre izgul. ez nem függ össze a menstruációval. ha a bnőd téged szeretne és kívánna, akkor a hónap minden napján így lenne. küldd el a barátnődet, bármilyen fájdalmas is, mert ez így nagyon nem ok. elhiszem, hogy erős a kapcsolat, de ez csak lelki alapú. egy jó barátság még kialakulhat később, ha már te is kiszerettél belőle.
2009. jan. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok rá képes h elküldjem,és ő sem engem...nemi életet is élünk,ezért végképp nemértem :S soha nemcsalt meg tudom mert nem olyan aki megtenné.Nem tudom elképzelni h valaha is megcsalna,de a nedvesedés már nagyon komoly testi vonzódás ,nemigaz?:S
2009. jan. 29. 00:28
 3/22 A kérdező kommentje:
egyébként a testi vonzalom is nagyon erős 2nk közt...éjjel nappal szexelnénk ha megtehetnénk,mindig nagyon kivánjuk 1mást
2009. jan. 29. 00:32
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

Ha tényleg ennyire szeretitek egymást, akkor nem igazán kéne aggódnotok. Ez olyasmi lehet, mint amikor te neked is .... más nőre! Természetes jelenség! Tudom, hogy zavar, de majd elmúlik, jobb volna, ha az a fiút nem látná, akire nedvesedik. Ne aggódj, örülj neki, hogy el merte mondani neked. Büszke lehetsz a barátnődre! Nem mindenki merné bevallani.

Minden kapcsolatban vannak problémák, de szerintem ez meg fog oldódni!

2009. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Az a helyzet, hogy igen, a lányoknál a nedvesedés az komoly szexuális vonzódás jele. szóval még azzal sem vigasztalhatod magad, hogy ez olyan általános dolog nálu(n)k, mint a ffiaknél. ráadásul a nőknél aszexuális vonzalom együtt jár a lelki vonzalommal is... a bnőd azért képes így reagálni más pasira, mert nem szerelmes beléd. téged ez nem frusztrál? nem érzed ezt kissé skizofrén helyzetnek, hogy olyannal vagy, akik másra is izgul? ne viccelj! fiatal lehetsz még, ne kösd le magad emelett a lány mellett. biztos, hogy taláni fogsz olyat, aki kizárólag hozzád vonzódik.
2009. jan. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Nagyon remélem h elmúlik neki...nagyon büszke vok a barátnőmre,tudom h ő lesz a párom életem végéig .3 éve tart a kapcsolat ,nekem ő az 1. , és neki is énvok az 1. :)
2009. jan. 29. 00:42
 7/22 A kérdező kommentje:
Jézus..miaz h nem frusztrál??Napok óta nem alszom és teljesen kivagyok.Nemtudom mi lenne helyes.3 évig mindig a legőszintébb volt velem és a legmegbízhatóbb..Várok még,ha elmúlik akkor rendbejönnek a dolgok ,ha továbbra is tart,akkor elhagyom...amit nemfogok túlélni
2009. jan. 29. 00:45
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Gondoltam, hogy frusztrál, ez csak amolyan költői kérdés volt. sztem megváltozott, átalakult a kapcsolatotok minősége a 3 év alatt. a szerelmet (legalábbis a lány részéről) felváltotta egy nagyon erős érzelmi kötődés irántad, ami már nem szerelem. a kérdés az, hogy hajlandó vagy ezzel a helyzettel megalkudni, és vállalni, hogy a lány nemsokára fülig beleszeret másba, és akkor ő hagy ott? mert ez lesz. nem vagytok még annyira öregek, hogy meg kéne alkudnotok. feltételezem, nincs közös vagyon, gyerek, ami miatt így kéne leélnetek az életeteket. engedd el a lányt, ez a kapcsolatot meg fogd fel komoly tapasztalatnak, hiszen a személyiséged fejlődéséhez nagyban hozzájárult.
2009. jan. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
szóval,azt mondod ,hogy a nedvesedés magaután vonja az érzelmi,lelki vonzalmat is?
2009. jan. 29. 01:09
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Igen a nőknél maga után vonja. Lehet, hogy már ellaposodott a kapcsolat érzelmileg (ettől még szex terén lehet minden tökéletes) és a barétnőd még nem ismerte fel, hogy már nem szeret. Ez azért is lehetséges, mert elsők voltatok egymásnak. Tudod a mondást, ameddig mást nem kóstolsz, addig a savanyúcukorka is édes. Túlélni pedig túl fogod. Az emberek általában nagyon szenvednek az első szakításkor, de az élet szerencsére megy tovább. Fel a fejjel!
2009. jan. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!