Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok, miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszok, miért van az, hogy a jó pasik mindig olyan primitívek (elégséges vagy rosszabb tanulók)?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz. L
2014. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert jóval összetettebb az, hogy kit nevezel 'jó pasinak', te itt egyértelműen csak a külsőre céloztál. Az már nem számít, ha emellett harmadszorra járja ugyanazt az osztályt, mindenkivel bunkó, és sorolhatnám.
2014. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És iggaz,
2014. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amiért a szép lányok mind buták.nem lehet mindenki minden
2014. okt. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akinek jó a külseje annak máshoz nem is kell értenie mert a külseje miatt mindent megkap.
2014. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem akarok nagyképűnek tűnni, de értelmes, művelt embernek tartom magam és a külsőmmel kapcsolatban ritkán szoktam negatív kritikát kapni. 20/F
2014. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A jó pasival arra gondoltam, hogy: kedves, rendes, megértő, jó külseje (hosszú, fekete haj, kék szem, szép arc stb.), jó stílus (black metál, hardcore, deathcore, metalcore, meg ilyen hasonlók)... Azt elfelejtettem, hogy 15/L.
2014. okt. 19. 17:19
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék olyan magamnak való lenni, de szerintem én nem vagyok csúnya, sem buta. Közgazos vagyok, eddig mindig kitűnő voltam és igyekszem, hogy itt is meglegyen a minimális 4,50. Az a gondom, hogy mindig, akit én jó pasinak tartok (az előbb írtam le, hogy milyen ez nálam) végül kiderül, hogy valójában epp hogy csak átcsúszott az egyik osztályból a másikba.
2014. okt. 19. 17:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem a jegyeken múlik az intelligencia. Én is mindig épp csak átcsúsztam egyik osztályból a másikba, pótvizsgáznom is kellett(matek, fizika, kémia miatt, nem az én világom, és ami nem érdekelt arra nem figyeltem oda és nem is voltam hajlandó tanulni). Szerintem ha nem szeretem nagyon az osztályom, és miattuk nem erőltetem meg magam minimálisan, akkor buktam is volna. De pl. a filozófia meg az irodalom tanár dicshimnuszokat zengett az eszemről, míg a reálos tanárok utáltak. Most egy jó egyetemre járok állaimra, mert megtaláltam azt ami érdekel és amiben jó vagyok, és csináltam egy nagyon jó érettségit. Ellenben sok "örök eminens" elkúrta az érettségijét(mert ott mindenki tiszta lappal indul, nem a bemagolt "tudás" a lényeg, hanem a józan paraszti ész és a jó improvizációs készség), és nem vették fel őket sehova. Vicces, hogy mennyire ráparázik mindenki a gimire, pedig alig számítanak valamit a jegyek, az érettséginek meg semmi köze az év végi osztályzatokhoz.
2014. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az értelmes válaszokat... Jöhet még!
2014. okt. 20. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!