Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemmel szeretem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemmel szeretem vagy csak mint barát?

Figyelt kérdés

van egy fiú barátom aki nagyon közel áll hozzám , boldog vagyok mikor vele vagyok és sokat gondolok rá (h merre lehet meg h találkozni kene meg h jol van e....)

mindig meg tud nevettetni és az egész napom jo lesz ha találkozok vele ....nem tudom eldönteni h csak szeretem mint egy nagyon közeli barátot vagy ugy mint egy kezdődő szerelmet...miből kellene tudnom h melyik ?????



2014. okt. 19. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha már ezen gondolkodsz akkor az már esélyes hogy többet érzel iránta . ideges vagy mielött taliztok? elkészíted magadat mikor taliztok?
2014. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El tudod képzelni, hogy dugtok? Ha igen, akkor tán belezúgtál. Ha vágysz is rá, akkor nagyon valószínű. Ha kiráz a hideg a gondolattól, akkor tuti, hogy csak barát.
2014. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hat mikor találkozunk általában szokásosan nézek ki , és mielott találkozunk nem szoktam ideges lenni ..sokkal inkabb várom és fel vagyok dobva ....de sokszor csak véletlen futunk össze (ált. közös busszal megyunk )

...és tulajdonképpen azért gondolkodtam el ezen mert ha bele gondolok nem lenne rossz vele de nem gondolok ugy rá h össze akarok vele jönni és megcsókolni stb. .... na és a lényeg az h legutobb mikor találkoztunk adott egy hosszu ölelést ami nem tudom meddig tartott volna de beijedtem (mert kicsit fura volt mert nem szoktunk hosszan ölelkezni) és "félbeszakítottam "...és azért gondolkodtattott el ez mert szerettem volna még soksoksoksoksok ideig ölelni de meglepodtem

2014. okt. 19. 23:29
 4/6 A kérdező kommentje:
hát azt nem tudom elképzelni h dugunk de a csókot igen ...és már álmodtam vele olyat h csókolóztunk és nem volt rossz
2014. okt. 19. 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:
ha ilyet álmodsz akkor gondoltál rá tehát vmit érezhetsz iránta. meg h ha hosszan akartad ölelni lehetséges .:D 1voltanm
2014. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"szerintem ha már ezen gondolkodsz akkor az már esélyes hogy többet érzel iránta "

Szerintem meg pont, hogy ha felteszi magának ezt a kérdést, akkor nem szerelmes. Ha szerelmet érezne, akkor egyértelműen tudná a választ,

de én nem tudhatom.

2014. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!